Jasle áno x nie?

vanillalime

Ahoj, tiez som nemala na vyber a dcerku som musela davat 2-3 krat do tyzdna do jasiel. Nebolo to take zle, no samozrejme idealne by asi bolo byt s nou doma, no na vyber nebolo. Davala som ju sem detskekralovstvo.sk ako bolo uz pisane vyssie, urcite sa tam zastav osobne a vsetko si pozistuj

Jaja15

Ak jednoducho nemáš inú možnosť len jasle, v BA je viacero súkromných...odporúčania sú fajn, ale najlepšie je ak si pozisťuješ viaceré a jednoducho ich s drobčekom pôjdeš "okuknúť"...sama uvidíš aká je tam starostlivosť, aj ako sa tam bude drobček cítiť...a ak tam už budeš, zisti si aj cenu....

ja888

Jasle nie, ak je teda otazka takto polozena. Tak male dieta potrebuje mamu, otca a mamu. Ziadnych cudzich ludi,ktori na nho ledva budu mat cas. Dieta potrebuje lasku mamy, nikto iny mu rodicanenahradi. Aj z imunitneho hladiska, sami pediatri hovoria ze dieta do 5 rokov nie je imunitne stvorene na pobyt v ustanovizniach ako skolka....
ak uz ale musi byt tak jedine montessori alebo steinerove, ci zive - lesne škôlky