Liečba zahlieneného hrdla

Príspevok v téme: Liečba zahlieneného hrdla
carlabiondy

Ahojte mamicky ,chcela by som sa Vás opýtať ako liecite svoje deti ak maju zahlienene hrdielko? Uz sme skusali aj antibibiotika Clarosip,ale po ich dobrati moj syncek kaslal este viac dokonca dostal aj teploty,doktorka mu dala Trifed.
Buduci tyzden ho maju operovat a musi byt zdravy,neviete nejaku radu ako ho rychlo vyliecit.Pocula som ,ze na zahlienene hrdlo pomaha pobyt v solnej jaskyni.Prosim Vas o radu a Vase skusenosti.

aloe

Na žbavenie sa hlienov pomôže prírodný prípravok Garlyc-Thyme-kombinácia cesnaku a tymiánu,je aj protibakteriálny a protipliesňový.Vždy ho používame, keď sú chrípky.

RNG

Vapnik, zinok,med, selen, jod, magnezium-to vsetko je potrebne pre vyrobu obrannych latok. Nedostatok hociktoreho oslabuje imunitu

ixo

/v/ agina ty si ešte v solnej jaskyni asi ešte nebola,keď trepeš také nemysly komu by môhla tak soľ uškodiť práve skvele odstraňuje hlieny a všetko ostatné z organiezmu lekári tomu hovoria somoočisťovací proces organizmu ja ti tú jaskyňu doporučujem nemaj žiadne obavy a mám len jednu hlavu....čús

RNG

Prirodzene antimikrobialne doplnky so sirokospekttralnym ucinkom
Oreganovy olej_dospela dav ka 3x300mg s jedlom
GSE 15-30 kvapiek do pol litra vody, pit postupne celu den(da sa ochutit napr ribezlovou stavou-inac je to horke)
Vytazok z olivoveho listu
Probiotika(brat nie spolu s antimikrobialnymi! aspon 2-3 hodiny pred a po)
Davkovanie pre deti je prepocitane na ich vahu-
Doplnky najdete najrychlejsie na Google.sk pod slovami napr:
doplnky, oreganovy olej.
Pre istotu zavolajte, ci patricny tovar maju, aby ste si usetrili nohy

agina

Na pobyt v solnej jaskyni musi byt dieta zdrave, inak mu to moze este uskodit.Skus si vyhladat temu hlieny, dost sa tu o tom popisalo.