PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ

Príspevok v téme: PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ
lilly

Neuveríte, ale mám 27 rokov a mala som kopu frajerov, no so žiadnom som sa nevyspala, lebo som chcela až s tým, ktorý bude potencionálne otec mojich detí. S tým chodím dva a pol roka a včera došlo konečne k prvému styku. LENŽE... Bolo to hrozné, strašne to bolelo, skoro nič sa neudialo, ja som skoro jačala od bolesti a mysleli sme si, že nič, ale potom som išla na záchod a kopu krvi, takže k tomu zrejme došlo. A bolo to fakt hrozné a fakt to bolelo. A teraz sa bojím mať ďalší sex, že to bude rovnako hrozné a že to zase nepôjde. Zažili ste to? Poraďte prosím

tiny

a ja som bola taká opitá že bolesť určite bola ale si na ňu nepametám a som rada že to tak dopadlo lebo keď o tom počujem tak lepšie to ani nemohlo dopadnúť.

slavina

Moja kamarátka prežila to isté,bolesť cítila ešte 2-3 krát,no potom to už prešlo...Takže čím skôr to zopakujete,tým skôr si budeš môcť sex vychutnať..

mirustek

holka ty si klasicka ja som o to prisla v 20 a tiez som sa nemala kam ponahlat,, ty si lepsia :) a aj man to bolelo a tak isto krvi riadne,, neboj nic,, mozno este pri dalsich 2-3 sexoch bude trochu krv ako u man ale potom uz ok :)

katusik9999

No môj prvý sex bol pekný mňa nebolelo nič. Hovorí sa že ťa to nebude bolieť ak ťa tvoj partner poriadne vzruší. Vtedy by to nemalo bolieť.U každého je to inak.Ale ja sa nesťažujem...:)Sexu sa báť netreba...

lilly

Môj chlap sa tiež veľmi snaží, ja na neho nemôžem povedať krivé slovo, dosť dobre to so mnou zvláda vo všetkých záležitostiach... :)
Dobrá manželka, matka a herečka v posteli - no tak to je ideálna kombinácia, však áno? Kto by to nechcel?

Daniela191

Ahoj Lilly, ja mam 30 a prvý krát som sa milovala keď som mala 19, čo bolo už vtedy tiež "neskoro", a nelutujem. Takisto ma to bolelo, mala som komplexy zo seba či niečo nepokazím alebo ako vyzerám. Ale môžem ti zodpovedne povedať, že sme niekedy šibnuté, lebo keď pre toho muža niečo znamenáš tak sa aj potrhá aby si ten orgazmus mala a aby sa ti sex zapáčil. Hovorím to po osobnej skúsenosti s jedným partnerom, lebo som sa takisto nedokázala nikdy uvoľniť a nebolo to 100%. Ten ma naučil, milovať svoje telo také aké je aj s celulitídou, dodal mi sebavedomie, sex s ním bol úžasný a na dennom poriadku. Takže baby nebojte sa odviazať a nehanbite sa, nesnívajte len ale to aj praktizujte, muži vás budú žrať!!! Raz mi jeden partner povedal, že chce mať ženu, ktorá mu bude dobrou maželkou, dobrou matkou pre jeho deti a zároveň jeho "herečkou" v posteli. A aký je váš názor?

lilly

Joj dievčatá, čo ste dnes napísali, všetkým vám ďakujem. Hlavne ty si ma Lenka veľmi povzbudila a potešila, som rada, že niekto zažil to isté... Ešte raz ďakujem, budem vás ďalej informovať :)))) Ja veru neľutujem, že som čakala na tohto chlapa, ani najmenej