Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Najlepsia detska psychiatria

Príspevok v téme: Najlepsia detska psychiatria
rommi09

Zdravim
mam 16 rokov a uz asi tri roky depresie, uzkostne stavy, samovrazebne myslienky, panicku poruchu, socialnu fobou a trpim sebaposkodzovanim
moja psychiatricka mi povedala, ze najlepsie by bolo, kebyze ma niekde hospitalizuju aspon na 3 mesiace
chcela by som sa spytat, ako to bude so skolou, kedze som ju aj tak chcela od septembra zmenit a ak s hospitalizaciou v detskej psychiatrii ma niekto skusenosti.. bola by som rada, ak by mi ich napisal a poradil, ktoru psychiatriu si mam vybrat
dakujem

Teo

Poradte prosim dcera je hospitalizovana na detskej psychiatrii v martine aki su tam lekari aki je primar? dakijem za kazdu odpoved .

nbc

Určite Detska psychiatricka klinika v Martine . Majú tam odborníkov , ktorích v Bratislave na Kramároch nemajú. A aj prístup a starostilovosť je omnoho lepšia ako na Kramároch . Bola som v oboch a mám s Martinom dobré skúsenosti a s Bratislavou zlé. Keď ideš prvý krát , tak určite je lepšia nemocnica, kde si krátko a skúsiš, zvykneš si nie niekde na mesiace alebo rok do liečebne . Tam niekedy pošlú také vážnejšie - alebo lepšie povedané niektoré typy diagnóz- napr.anorexia,ocd...atď.nktoré treba svoj čas. No jednoznačne v nemociciach je lepší prístup ako v liečebniach . Navyše niektorý ľudia ťažšie znášajú tie obmedzenia a prísny režim. Tak ak by aj bolo treba na dlhšiu dobu určite by si mala skúsiť najprv na kratší čas. Na slovensku je to Bratislava a Martin , pre deti a tuším aj v Nitre berú o viacerých neviem. V Martine je jeden skvelý lekár a milá psychologička . Do Hrane ti neodporúčam , to je liečebna na východe , väčšinou sa tam chodí na tri mesiace . A citlivejším ľudom je to tam dosť nepríjemné a je tam prísny režim, o milom prístupe sa zdaleka nedá hovoriť. Potom je Pezinok - tam berú tiež deti . Ale tam je to tiež hrozné. Nechcem ťa strašiť , ani odradit od hospitalizácie. Vela ľudom už v Bratislave a aj v Martine pomohli práve počas hospitalizácie, ambulantne nemajú také možnosti ti pomôcť , treba skúsiť a spoznáš zaujímavých ľudí...ale odporúčam ti ísť do Martina

Mesačný princ

Ja si myslím, že by v prvom rade mali hospitalizovať tvojich rodičov, alebo opatrovníkov, vďaka ktorým sa ti to deje. ďalej by som dal zavrieť aj tú spoločnosť vďaka ktorej sa režeš, no a potom by si bola určite šťastná a nepotrebovala by si žiadnu pomoc :)