Tabletky na mastnú pleť

Príspevok v téme: Tabletky na mastnú pleť
mimi555

Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť nejaké naozaj účinné tabletky na mastnú pleť....skúšam všetko, ale aj tak sa lesknem ako guľa...snažím sa ju moc neodmasťovať, na večer použijem obyčajnú micelárnu vodu na všetky typy pleti a ráno sa musím utierať čo mám takú masnotu...neviem čo by mi už naozaj pomohlo...skúšala som aj krémy aj všetko...ale ja mám lesklú tvár a pritom sa mi tvoria aj šupky naraz....takže nechápem

milota

názov témy ma doslova zarazil!prosím ak sa to len dá, nepoužívať na všetko tabletky:-((((veď to je strašné napchávať sa toľkou chémiou...skús zmeniť stravu- veľmi na stav pleti vplýva strava tak začni tým (organizmus môže byť prekyslený) a odporúčam len kvalitnú prírodnú kozmetiku (za seba osobne pure elements čistiaca voda a mlieko- tiež mám mastnú pleť) a s mierou na dekoratívku (ak používate).

Ruženka

Pri všetkých kožných ochoreniach platí: vysoký príjem vit.c ale nie bežného v tabletách, lebo tabl. tenké črevo dokáže vstrebať tak asi 10% ale lipozomálny vit.c, t.j. špeciál. technológia ktorá zabezpečí 98% vstrebateľnosť, Je to gél v malých sáčkoch, rozpúšťa sa do 0,05dl vody a pije sa na lačno ráno. Dostať to len v niektorých lekárňach viem o troch v Košiciach, napr. Magnólia na Moyzes. ulici..
Roacutan je veľké svinstvo páchané na mladeži s nedoziernými zdravot.následkami..

Ruženka

Pri všetkých kožných ochoreniach platí: vysoký príjem vit.c ale nie bežného v tabletách, lebo tabl. tenké črevo dokáže vstrebať tak asi 10% ale lipozomálny vit.c, t.j. špeciál. technológia ktorá zabezpečí 98% vstrebateľnosť, Je to gél v malých sáčkoch, rozpúšťa sa do 0,05dl vody a pije sa na lačno ráno. Dostať to len v niektorých lekárňach viem o troch v Košiciach, napr. Magnólia na Moyzes. ulici..
Roacutan je veľké svinstvo páchané na mladeži s nedoziernými zdravot.následkami..

Ruženka

Pri všetkých kožných ochoreniach platí: vysoký príjem vit.c ale nie bežného v tabletách, lebo tabl. tenké črevo dokáže vstrebať tak asi 10% ale lipozomálny vit.c, t.j. špeciál. technológia ktorá zabezpečí 98% vstrebateľnosť, Je to gél v malých sáčkoch, rozpúšťa sa do 0,05dl vody a pije sa na lačno ráno. Dostať to len v niektorých lekárňach viem o troch v Košiciach, napr. Magnólia na Moyzes. ulici..
Roacutan je veľké svinstvo páchané na mladeži s nedoziernými zdravot.následkami..