Tabletky na mastnú pleť

Príspevok v téme: Tabletky na mastnú pleť
mimi555

Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť nejaké naozaj účinné tabletky na mastnú pleť....skúšam všetko, ale aj tak sa lesknem ako guľa...snažím sa ju moc neodmasťovať, na večer použijem obyčajnú micelárnu vodu na všetky typy pleti a ráno sa musím utierať čo mám takú masnotu...neviem čo by mi už naozaj pomohlo...skúšala som aj krémy aj všetko...ale ja mám lesklú tvár a pritom sa mi tvoria aj šupky naraz....takže nechápem

lolinka

No jediné, čo by ti na to pomohlo by bol Roacutane alebo Aknenormin (je to to isté, len od inej firmy). Ja som tiež mala hodne mastnú pleť, ráno som si vyčistila pleť pleťovým mliekom a na obed mi stekal maz po tvári. Bolo to desné. Tie tabletky som brala pol roka a pomohlo. Ako stále mám skôr mastnejšiu pleť, ale už aspoň nie až tak, už to nie je taký extrém. Niektorí to neodporúčajú, že to má vedľajšie účinky, ja som to brala a bolo v pohode. Jo, nejaké vedľajšie účinky boli, hlavne vysušovanie kože a slizníc, to bolo nepríjemné, ale stálo mi to za to vytrpieť to a môcť potom konečne žiť normálne.