Nohy

Príspevok v téme: Nohy
Habibi86

Ahojte,myslite si obvod 55 cm na stehne je vela? Nepomaha zdrava strava, cvicenie a ani pitny režim. Od augusta trenujem na schodoch no schudla som 3 cm a uz zasa som zo nabrala naspet. Trapim sa pre svoju postavu, nedokazem uz ani normalne zit. Uz nevladzem dalej. Existuje nejaky zakrok okrem klasickej liposukcie???

lombardo1981

Moja, väčší problém ako s tukom máš s vnímaním svojho tela.
A to, že sa vehementne držíš svojich skúšačiek.

habibi86

Pre mna je to vela. Nemozem do ziadnych nohavic vopchat nohy :-/ mám30 rokov, výška 166cm a vaha 59 až 60kg. Moje telo je samy tuk. Utrapim sa k smrti asi.

pomocnica

Podľa veku. Ja mám tiež nejako tak 54 cm, ale nejde o centimetre, ale o výzor, ak máš celulitídu, tak cvič, nejedz sladké a natieraj si na nohy napr. kokosový olej, ale nie je to nič moc. Nie je to veľmi veľa, ale podľa tvojho veku. Napíšeš ho tu prosím? No na 9 rokov je to dosť, ale asi si už staršia predpokladám. :DD a o zákrokoch ani pri takomto malom obvode nerozmýšľaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čo si! veď podľa toho obvodu si vlastne chudá, tak nechápem. ! také zákroky možno robia nejaký čo majú obvod stehna 100 cm ale nie 55! tak neblbni! ak neješ hovadiny, cvičíš a ani nepiješ nič škodlivé, výsledky sa dostavia. :)

pomocnica

Podľa veku. Ja mám tiež nejako tak 54 cm, ale nejde o centimetre, ale o výzor, ak máš celulitídu, tak cvič, nejedz sladké a natieraj si na nohy napr. kokosový olej, ale nie je to nič moc. Nie je to veľmi veľa, ale podľa tvojho veku. Napíšeš ho tu prosím? No na 9 rokov je to dosť, ale asi si už staršia predpokladám. :DD a o zákrokoch ani pri takomto malom obvode nerozmýšľaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čo si! veď podľa toho obvodu si vlastne chudá, tak nechápem. ! také zákroky možno robia nejaký čo majú obvod stehna 100 cm ale nie 55! tak neblbni! ak neješ hovadiny, cvičíš a ani nepiješ nič škodlivé, výsledky sa dostavia. :)

mam56

Aké trestné činy som spáchal??? Všetko patrí mne a môjmu bratovi.
Vy mi chcete zakázať chytať ryby? Po.ebte sa aj s tými rybami. Ach..., ste sprostí jak vedro gittu.
www.youtube.com
Čo mi ešte chcete zakázať v tej vašej "vydarenej" society??? Už si nemôžem ani prdnúť na verejnosti??? Lebo mi dáte 60 eur pokutu???