dlhorocny boj s akne

Príspevok v téme: dlhorocny boj s akne
natina

zdravim vsetkych, chcela by som sa dozvediet nejake rady a tipy, pripadne recepty na liecbu akne..mam 29 rokov a stale mam problemy s pletou uz od puberty, jediny krat ked som mala plet ako babatko bolo obdobie ked som uzivala HA, avsak k tomu sa vracat nechcem..skusala kozmeticku, niekolko koznych lekarok, "zazracne" kozmeticke pripravky, drahu znackovu kozmetiku, prirodnu kozmetiku, domace recepty ale nic nepomaha, posledny rok to bolo katastrofalne..zasla som teda za svojou obvodnou lekarkou, ktora mi okamzite bez akychkolvek vysetreni predpisala lomac a ranital, lieky na zaludok, priznavam uzivam ich skoro dva mesiace a vysledky sa dostavili ale stale to nie je v poriadku, mala som doslova vredy po bokoch tvare v oblasti sanky a krku, to sa pomaly ukludnuje ale zbytok tvare je horsi ako predtým..

Anna1923

Tiež som mala tento problém a veľmi mi pomohla prírodná kozmetika iuvenio, dajú sa zakúpiť aj vzorky na www.iuvenio.com, ak chceš skúsiť, ako ti sadne.

Pivonka37

Mne veľmi pomohla prírodná kozmetika iuvenio. Za mňa je to zázrak. Tiež som mala problém s pleťou a vyriešila ho. Ale je pravda, že to môže súvisieť aj s trávením. Pre istou zájdi aj k lekárovi. Ale správna kozmetika je tiež základ.

sue5

neviem, čo písali ostatní ale odporúčam upraviť stravu- skús si prečítať niečo o prekyslení organizmu (strašne veľa potravín prekysľuje telo a telo sa tak čistí), nájsť si kozmetičku, ktorá bude mať názorovo bližšie k alternatívnemu liečeniu (nie pučenie vyrážok, nie chémia ale skôr čistenie prírodnými produktami- peeling, masku), nájsť si vhodnú prírodnú kozmetiku- aj dekoratívnu ak ju musíš používať (mne sa osvedčila pure elements a zao) treba si odskúšať viacero značiek (ja som tiež hľadala dlhšie- hlavne s dekoratívkou je ťažko), prírodná kozmetika nieje tak invazívna ako klasika lebo nemá chémiu tak treba jej dať dlhší čas aby začala účinkovať. držím palce, viem si predstaviť, že žiť s tým je pre ženu ozaj ťažké :-( tiež som si tým prešla...

Mayaria

Ahoj.. rovnako ako aj ty tiež som mala problemy s akne.. nikto z rodiny ich nemal len ja.. veľmi ma ti trapilo a tak som skušala doslova všetko ..kupovane masti až po prirodne masky.. čo z toho mi zabralo? Kúpila som si sadu: gel vodičku a krem od pure skin od oriflame.. je to lacné a pleť ti prečistia dokonale.. raz za čas si sprav masku z medu a škorice (pleť bude jemná a krajšia) a teraz to naj.. biolampa so žltym sklom zeleno hneda tyčinka od oriflame (natieraj si akne len zelenou na hodinku) a hlavne akne nevytláčať max keď je biele a po vytlačeni ho dezinfikuj a za žiadnu cenu si tvár nekaz make upom.. len to zhoršíš.. ja už akné nemám tak dúfam že sa ich čoskoro zbavíš aj ty :)

Jana heel

Dobry den,ja som mala akne na celej tvari,dozvedela som sa o specialnom osetreni akne,je to lekarska kozmetika,ked ze mam 30 rokov a robim v banke,bola som zufala,tvar som mala napatlanu hrubou vrstvou make upu,dnes mam plet bez jednej vyrazky,mozem naozaj doporucit,pani je skvela....robi na Exnarovej 2 a kontakt 0911 987-564,zavolajte a poradte sa,je ochotna

Dream on little dreamer

Pozitívne účinky pestreca mariánskeho môžem potvrdiť aj ja, tiež som ho rozdrvený užívala istú dobu, a pleť bola naozaj krajšia a dokonca sa to prejavilo aj na očiach, tak ako píšu na nemenovanej stránke. Čo by som ti ale ešte odporučila vyskúšať, to je oreganový olej. Kúp si z netu silný oreganový olej, ktorý predávajú v cca 30-50 ml flaštičkách (nie obyč. oreganový olej z bioshopov) a môžeš ho užívať vnútorne 1-2 kvapky do veľkej šálky, ale hlavne lokálne na pleť vždy zriedený. Je veľmi silný, takže aj po zriedení ti pleť trochu zčervená, preto je dobré si ho dať len pred spaním. Ak je pôvod akné skôr bakteriálny ako hormonálny, tak pozitívny účinok ti garantujem! Oreganový olej je prírodné antibiotikum, má silný protizápalový účinok, ničí baktérie, plesne...