Klbová výživa

Príspevok v téme: Klbová výživa
cogito

Dobrý deň,

chcel by som Vás poprosiť o Vaše názory. Na trhu je obrovské množstvo výživových doplnkov s kĺbovou výživou. Ktorá Vám podľa Vás pomohla a ktorá nemala účinok pri problémoch týkajúcich sa kĺbového aparátu?

Za osobné skúsenosti a názory Vám veľmi pekne ďakujem.

nimesilka

Prosím Vás,vie mi tu niekoto poradiť s mojim problémom.Pukalo mi v kolene a bolelo,tak som dostala 2 injekcie Hyaloron Hexal.Všetko bolo v poriadku,ale o 2 týždne nastali veľké bolesti lítka a teplota mierne zvýšená.Dostala som na to dalacin a aescin.Pomohlo na 20%.Tak dalej mi dal ortopéd Nimesil ten pomohol trochu viac,lenže lítko bolí stále a je mierne opuchnuté.Ked si nedám Nimesil,tak mám neznesiteľné bolesti.Lekár povedal,že som dostala zápal šliach z injekcie.Kedy to prestane nevie.Poradte mi nejaké tabletky,aby som už mala život bez bolestí.Už sa trápim viac ako mesiac.Nečakala som takýto nežiaduci účinok.Dakujem za každú odpoved.

Neposedna

Zalezi na tom, co ti vlastne je. Mas problemy s chrupavkou? So slachami? Rednu ti kosti? Mas klb zodraty alebo vyrastky...

adam25

mne osobne pomaha amitamin® arthro360, skusil som viac druhov doplnkov tento sa mi osvedcil, konkretne mi pukalo v kolenach

jedna

priatel uziva geladrink perpetuum - na moj vkus drahe a chybaju tam nejake zlozky... a treba brat 2x 7 tabliet denne....... ja mam arthro guard pack... to moje ma dost dobre zlozenie. je tam tusim 5 tabliet na den ... len keby moja skleroticka hlava nezabudala, ze to treba brat pravidelne... takze ucinok velmi posudit neviem, no zlozenie je dobre....