Rano vstavam opuchnuta

Príspevok v téme: Rano vstavam opuchnuta
trinity

Chcela by som poradit co s tym, nikdy som rano nemala opuchnutu tvar, teraz (asi 3 dni) vstavam rano dost opuchnuta, vidiet to najmä na ociach. Nepouzivam ziadnu novu kozmetiku, uz dva tyzdne sa ani nemalujem, cize s tym by nemal byt problem. Nejedla som ani ziadne nove jedlo,cize potravinovu alergiu by som cca mohla tiez vylucit. Neberem ziadne tabletky. Testy na alergiu mi robili asi pred rokom, vtedy som nic nemala. takze neviem....viete mi niekto poradit co s tym, pripadne z coho to moze byt?

ooolpl

každe rano sa budim opuchnuta, vyzeram hrozne, ako uplne iná osoba, hlavne nos, oči a už aj peri.. všimla som si, že najviac som vtedy ked večer pred spanim pijem čaj, alebo vodu...
asi by som mala isť k lekárovi, ale bojím sa, moja babka mala problemy s obličkou a museli jej ju vybrať.. :(

eliiii

Ak casto mocis,mas problem s oblickami alebo s mechurom,tak to pitie by som neobmedzovala ale isla by som k lekarovi.

trinity

Dakujem pekne za odpovede, to s tymi oblickami moze byt, myslim, lebo chodim casto na vecko, az prilis casto...ale na druhej strane aj vela pijem pred spanim, skusim obmedzit teda. Alergia by to nemala byt, ani v izbe nemam nic nove, ani prasok na pranie. Jem minimalne hodinu pred spanim, lahke jedla, to by snad nemalo byt ono. Dakujem vsetkym za rady, skusim praktizovat co ste poradili, snad to prejde

SHAKTI

Este ma napadlo,nemas v miestosti kde spavas nieco nove,co by mohlo sposobit alergiu? neprala si postelne pradlo,alebo to v com spavas v nejakom novom prasku?? skus porozmyslat.aj kasles v noci???
agina a ty ako vies,ze ziadne problemi s oblickami?? pekna blbost ze pred spanim uz nic nepi!

m.

Áno, buď to budú obličky, alebo alergia na niečo, čo teraz kvitne (trávy, obilie, stromy, peľ). Ja som napuchnutá z toho, hlavne oči. Prilož si ráno ľadové obklady na oči a chvílu medituj