Mám soc. fóbiu, hľadám si kamarátky - Prešov

Príspevok v téme: Mám soc. fóbiu, hľadám si kamarátky - Prešov
Dandy Key

Ahoj mám 28 r., som kresťanka, pár mesiacov vydatá. Mám soc.fóbiu od základnej školy.A stále sa s tým trápim.
Bola som pár rokov v Ba ale som sa vrátila na východ domov, hľadám si nejaké kamošky, lebo sa mi ťažko nadvazujú kontakty, som z toho trochu v depresii.
Ak si kresťanka, super,budeme si rozumieť aj v tejto oblasti, ak niesi vôbec mi to nevadí.

Kľudne napíš, budem veľmi rada.

Miska27

Ahojte,mám 23 rokov,tiež si hľadám kamošku z Prešova :) keďže ste mnohé nenapísali kde vás môžem/e kontaktovať,dávam sem svoj mail: michaela.lackova27@gmail.com

Markop

Mal som stým tiež problém ale rokmi sa to postupne zlepšovalo až som vedel celkom normálne fungovat no musel som sa do mnohých situácii prinútiť a riešiť tento problém. teraz tá sociálna izolácia len všetko zhorsuje. Keby dakto chcel pokecať prípadne nájsť kamarátov tak sa môže ozvať. Som z PO 29. markotrippp(zavináč)gmail.com

Jaja Jaja

Ahoj Danda Key,davmejsie si pisala,ze sa rada s niekym zoznamis v Presove Ja som clovek, ktory ma rad ludi a som po viacerych rokoch opat v Presove, rada sa s tebou stretnem.To plati aj pre ostatne, co ste napisali. Aj ja hladam kamaratku, nech clovek nie je sam :).

Almarinos

Tr Na Va... a môže to byť ktokoľvek :) Ja som ale muž so sf. Nie som už ale až taký bojazlivý ako kedysi, lebo som sa vyatavoval rôznym situáciám

Lenka RUS

Som z Košíc a možno ti viem s tým pomôcť. Ak chceš, tak sa môžeme stretnúť a porozprávať sa o tom. Budem rada, keď mi napíšeš :-)