Mám soc. fóbiu, hľadám si kamarátky - Prešov

Príspevok v téme: Mám soc. fóbiu, hľadám si kamarátky - Prešov
Dandy Key

Ahoj mám 28 r., som kresťanka, pár mesiacov vydatá. Mám soc.fóbiu od základnej školy.A stále sa s tým trápim.
Bola som pár rokov v Ba ale som sa vrátila na východ domov, hľadám si nejaké kamošky, lebo sa mi ťažko nadvazujú kontakty, som z toho trochu v depresii.
Ak si kresťanka, super,budeme si rozumieť aj v tejto oblasti, ak niesi vôbec mi to nevadí.

Kľudne napíš, budem veľmi rada.

marico

Ahojte mam nieco podobne.ak sa miesnost zaplni ludmi tak sa nadychnem a otocim sa im chrbtom tak to riesim ja.hladam si inak nove kamosky na pisanie.napiste mi na email marico12@centrum.sk
dik caute

Adii

Okolie SNV ... Že začiatočnú formu? To nesmiem dopustiť aby ma to zničilo, šak ja nevládzem, nechcem takto žiť, jak sa mám donútiť ísť na pohovor? :( to je strašné, neviem čoho sa viac bojím či ľudí alebo roboty

Dandy Key

A odkial ste všetky? :)

no u mňa sa to začalo ešte na základnej...ale u každého to inak prebieha..možno máš len začiatočnú formu

Adii

Ahojte, môžem sa vás opýtať ako sa u vas začala socialna fobia prejavovať? Neviem si rady ale stále ked niekam idem začne mi byť zle, ked som medzi ľudmi mam problem vydržať a hneď odídem, nedokážem ísť na pracovný pohovor, idem trebárs na poštu už už som pri okienku zrazu nával ľudí a ja musím odísť na vzduch. Som zúfala co stým a jak si nájsť pracu ked nechodim medzi ľuďmi