Narodeninovy darcek pre medicku

Príspevok v téme: Narodeninovy darcek pre medicku
ivanuska265

Ahojte, mam trosku teraz problem vybrat darcek pre kamaratku co studuje medicinu, doslova zije tou skolou aj biologiou... rozmyslala som nad nejakou knihou ale pride mi to take nijake a ani by som jej asi vhodnu nevedela vybrat, neviete o niecom lepsom, zaujimavejsom comu by sa potesila? :) Budem vdacna za kazdy napad aj ked bude mimo :D

frollli

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

ivanuska265

Heeej aj mna dost pobavili veci co tam boli :D... Nakoniec som jej zobrala mozgovu bunku, aj ked som este rozmyslala nad knihomolom, ten by bol tiez celkom asi vtipny :D ... A este vezmem pero co vyzera ako striekacka nakoniec este, tu staru budem ako zalozny plan nabuduce :)... Dakujem za rady ludia dost ste mi to ulahcili :D

eXTine594

Ivi ked vies ze naco sa este chce specializovat tak isot ber ztamade :D Ja som davala kamoske (uz kardiologicke) toto www.giantmicrobes.cz a bola neskutocne rada sa jej to feest pacilo :D :D

ivanuska265

Hej, len keby cas bol take blbosti an nete pozerat to by som bola stastlivka... Stale ked som doma tak niekede beham a som rada, ze si vcer niekedy sadnem popozeram tu :) Ale inak Willik Tvoj napad sa mi paci smiem sa spytat kde si take zohnal vobec? Ja som uz bola pri plysakoch, ale nic take som nezahliadla nikde :D ... A Maly princ co je to super? (Odkaz sa tam odstranil :/)