Narodeninovy darcek pre medicku

Príspevok v téme: Narodeninovy darcek pre medicku
ivanuska265

Ahojte, mam trosku teraz problem vybrat darcek pre kamaratku co studuje medicinu, doslova zije tou skolou aj biologiou... rozmyslala som nad nejakou knihou ale pride mi to take nijake a ani by som jej asi vhodnu nevedela vybrat, neviete o niecom lepsom, zaujimavejsom comu by sa potesila? :) Budem vdacna za kazdy napad aj ked bude mimo :D

Willik

nwm ci to bude whodne aj pre medicku ale ja som segre zubarke k promociam kupil plysaka zubneho kazu aby vedela s cim bojuje :D a ma ho w ordinacii a detom sa to paci ked tam pridu :D :D

ivanuska265

Tak chcela by som sa zmestit do tych 15 eur max. 20 a nemam ponatia kde tie veci kupovat :D... Ten listok je fakt dobry napad, len zas ked si spomeniem ako stale ked je vonku viac ako hodku, hovori ze sa uz nestiha ucit :D ja to na naej az obdivujem ako do hlavy dokaze hustit tie veci stale... sa mi paci ta sklenena injekcia to by mohol byt pekny doplnok :)

Mesačný princ

Mikroskop, podsvietená lupa, staré sklenené injekcie.....

je toho veľa a záleží od rozpočtu, ktorý nato máš. S tým posledným by som ti mohol pomôcť a jednu by som ti pustil, ak by si chcela.