Isoprinosine

lencok1

RNG ja tu uz dlho pisem ako sa trapim s tymi virusovymi bradavicami, ja uz neveim, co mam vyskusat, 3 mesiace som pila aloe vera...uzivam vitamin C, zinok...sem tam si dam cesnak, ale nic nepomaha....tak co s tym? ja sama neveim ci mam tie lieky uzivat, co myslis....ked mi uz nic nezabera

RNG

Nuz to som aj ja zvedavy, lebo z literatury je nerozhodne, ci to vobec pomaha. Vyrobca tvrdi, ze ano, vysledky lekarov su velmi vlazne.
V prirode je plno antiviralnych podstatne ucinnejsich a bez bocnych ucinkov: selen,zinok, aloe, probiotika, extrakt z olivovych listov, koloidna strieborna voda, betulin, baza , astragalus,aj propagovana echinacea, cesnak a rozne ine..Pomaha aj vitamin C v megadavkach, aspon to ja mam osobne a na rodine vyskusane na influenzu.(chripky)

lencok1

nadja007 preco z neho nemas moc dobry pocit?
ja ho beriem od vcera, kvoli plochym bradavickam na tvari, ktorych ma nevei zbavit ani laser, ide o virusove ochorenie, mne tento liek predpisal ujo a este som si to dala overit z viacerych stran, ma velmi dobre referencie...predpisuje ho bud infekcny alebo imunolog, vtedy netreba platit celu sumu...
ja dufam ze mi pomoze, celkovo zvysuje imunitu a je to antivirostatikum, cize zabija virusy...ale aj mna by zaujimal nazor viacerych ludi ktory uz s tymto liekom do kontaktu prisli...ja mam uzivat podla mojej vahy, 4 krat denne 500mg