Isoprinosine

ria5

Nie, virusy HPV dnes nikdo nevie liecit!!! klik na www.nezomierajmemlade.sk, odpoveda tam primar onkogynekologickeho oddelenia v BA. Kdo chce vediet pravdu, skuste!

fatal

Beriem tento liek 9mesiacov kôli HPV.Mne to pomaha ale velmi pomaly.Najprv som bral 8tab.denne tyždeň alebo dva.Vysoke davky možno brať iba 1mesiac.Vtedy som mal aj vyražky po tele ako akne.Potom mi to upravila na 2tab. denne a pomaha to aj tak a vyražky sa neobjavuju.Ak mate HPV z bradavicami ako ja najlepšie je to kombinovať z mrazenim.Mraziť a brať isoprinosin.

aDKa(-_*)

moze sa prosim do isoprinosu pit alkohol?.....chcela by som to vediet pretoze idem na stuzkovu a beriem ten liek a neviem ci si mozem vypit ked uz je ta stuzkova alebo nie

radca

OSOPRINOSINE v podstate nie je liek, ale je to latka, ktora sa vyskytuje v tele. Da sa to kupit napriklad aj v obchodoch so sportovou vyzivou, ako inosin.
Pri herpesoch treba obmedzit jedenie sladkeho, cokolady, piva, orechov... V sportovych obchodoch sa da tiez kupit lysin-aminokyselina, ktora je potrebna na vyrobu protilatok proti herpesom a blokuje prijem inych aminokyselin, ktore zivia herpesy. K tomu este bitamin C, popripade vitamin E. Myslim, ze neexistuje herpes, ktory by sa touto lombinaciu nedal vyliecit, pokial clovek nema zrovna nejaku vaznu poruchu imunity.

gabuciii

Niekomu pomáha.Dcérke som mala dať na oslabenu imunitu ked mala tak 7-8 rokov.Je tam písané že treba k tomu vela tekutiny.No moja málo pila.Pár kusov užívala a nastal problém.V nohavičkách som jej zbadala niečo ružovkasté.Lekárovi som hovorila,aby sme to prestali užívať.Aj predtým aj potom sme užívali Imunor.No,to je super na imunitu.Aspon pre nás.

SHAKTI

mne osobne Isoprinosine nepomohol, prave naopak, opat sa mi choroba vratila, uvidim podla testov na imunitu, ale ak by som nebrala popri nom aj prirodne preparaty, tak by to bolo ovela horsie.

faith

ahojte...vsetkym, ktori maju problemy s HPV a condylommata accuminata odporucam vyzivovy doplnok IMUNOGLUKAN - je volnopredajny v akejkolvek lekarni a mne velmi pomohol...vedlajsie ucinky som nepostrehla a moze sa uzivat aj dlhodovo...obsahuje velmi ucinnu latku BetaGlucan - vytazok z hlivy ustricovitej

mončič

Ja beriem isoprinosine uz mesiac, 4 tablety denne kvôli genitálnym bradaviciam a mám aj HPV vysokorizikové. Doposiaľ som si nevšimla žiadne pozitív. účinky, skôr naopak, robia sa mi vyrážky ako po spálení, vacsia chut do jedla, mala som aj hnačku a nutkanie na zvracanie...

RNG

V prirode je plno antiviralnych latok, ako som uz bol spomenul v tejto teme.
Najviac odporucam astragalus, extrakt z olivovych listov lapacho a hlavne
chaparal(larrea tridentata)davka 2x1 gram plus.