Isoprinosine

kirk

Ja som ho bral na imunitu. Je to super liek. Bral som 3x denne asi 2 mesiace a velmi mi to pomohlo zvysit imunitu. Predpisuje to imunolog.Ak sa berie dlhsie, trebe sledovat hladinu kyseliny mocovej, a popripade prerusit liecbu.

tinuliiii

ja som ho brala na oslabenú imunitu asi 4 mesiaci,výsledok no vôbec žiadny!!!Ak nerátam to,ako veˇmi sa mi po ňom zvýšila kyselina močová v krvi!!inak na imunitu sú veľmi dobré echynaceové kvapky

RNG

Jedina dokazana ucinnost isoprinosinu(starsie liecivo, inosine pranobex, pouzivane davnejsie na herpes) je ze ciastocne zvysuje pocet NK bielych krviniek((T4/T8). Na to su ale Beta glukany ucinnejsie a je to potravinovy doplnok, nie chemikalia.
Ale proti virusom specificky som mnohokrat spominal ucinne latky:slabsie:selen, zinok, aloe vera, l-lysin,vitamin C(v megadavkach patri medzi silne)
silnejsie:GSE, extrakt z olivovych listov,graviola, koloidna strieborna voda a silne:betulin, Befungin, larrea tridentata

katka26

Mne osobne Isoprinosin velmi pomohol a pomaha... a bez vedlajsich ucinkov. Beriem ho uz druhu zimu. Zial uz ho nedostat kupit... neviete preco?

kamoska

NADJA007...ak máš priateľa Petra, tak už na 100% viem, od koho som tie genitálne bradavice dostala....A inak, dcére mojej kamošky nevedeli vyliečiť bradavice na rukách, skúšala aj homeopatiu a nakoniec jej zabral isoprinosine. Teraz ho aj mne predpísal imunológ.Takže ividíme, skúšala som Indonal, chvíľu som bola spokojná, lebo to vyzeralo, že to zabralo....no ale objavilo sa to znovu

neva

Dievčatá - Isoprinosine užívam 7 mesiacov. Bola mi zistená oslabená imunita a herpesy má trápili 6x do roka. Začala som ho brať v apríli. V máji som ochorela, mala som herpes, tak ako by som ho ani neužívala. No musím si zaklopať - bol to zatiaľ môj posledný herpes. Zároveň užívam Aloe vera a probiotiká, takže môžem povedať, že mám pocit, že sa cítim lepšie. Nemám žiadne vedľajšie účinky z tabletiek.

lencok1

no ja ani neviem ze to ma nejake vedlajsie ucinky, hmmm...ja ten pribalove letaky neciatam tak neviem, mne to zatial nic nerobi...aspon myslim

nadja007

lencok1 - no hlavne mam pocit ze to ma na mna dost vela vedlajsich ucinkov takze by som rada od niekoho pocula ze to ma overene a ze to stoji za to. Vedlajsie ucinky su unava, opuchy, pribytok vahy.

RNG

Lencok 1, pridaj selen 400 mcg a dobru probioticku zmes, ktora obsahuje Lactobacilus Bulgaricus.
Potom mas este bazu, astragalus a echinaceu.
Ak ti ani nepomoze, musis ist na "tazke zbrane"-koloidnu striebornu vodu, elektoforezu striebra, alebo betulin a hubu chaga alebo creosote bush(larrea tridentata).

Inac poliaci predavaju brezovu stavu(sok brzezovy), na dostatok betulinickej kyseliny treba denne vypit 3 dl.
Az potom by som az rozpraval o syntetikach, ale aj to o ucinnejsich(krem herpesin, valtrex, acyclovir. Tieto su sice ucinne, ale casto zautocia na pecen, preto ich nikdy neodporucam skor, nez sa vyskusaju VSETKY prirodne v maximalnych davkach