Neustávajúce kŕče v oblasti nad pupkom

Príspevok v téme: Neustávajúce kŕče v oblasti nad pupkom
Bára

Zdravím,

rada by som sa opýtala aký najlepší liek z voľno-predajných liečiv by ste použili pri neustávajúcich kŕčoch v oblasti medzi končiacimi rebrami a tesne nad pupkom.
Problém mám už 6 dní s tým, že to začalo ťažkosťami žalúdka v piatok - prikladala som to tomu, že som zjedla niečo rýchlo alebo mi niečo nesadlo, vyskytovalo sa to v intervaloch asi 3 hodinových. V pondelok som už mala vysoké horúčky malátnosť a neustáli pocit na zvracanie pričom to končilo vždy len tzv. "odrgrgnutím", teploty sa mi podarilo zvládnuť ibalginom (jediný čo mi účinne zaberá) a zároveň sa mi prejavila neskutočná bolesť hlavy a dutín - nespojovala som to so žalúdkom, ale s nejakou nádchou (liečené coryzáliou, tamtumverde, vitamíny) , keďže žalúdok trochu ustal pri nasadení striedmej stravy, ale jediné čo mám zvládnuté sú teploty, neustále kŕče sa zhoršili v návaloch (dávkujem si buscopon) a najhoršie to je ráno pretože sa bolesť vyskytuje ako keby do kruhu okolo tela v jednej línii trochu to pripomína svalovicu na bruchu s kŕčami, hnačku nemám, málatnosť mám, bolesti hlavy a dutín rovnako ako aj pocit vysilenia - aktuálne sa nachádzam v zahraničí a domov sa dostanem až v piatok po celodennej ceste čiže ak to neprestane navštívim svoju lekárku, no dovtedy to potrebujem nejak zvládnuť aj prežiť + zhon s povinnosťami a tú dlhú cestu.
Poradili by ste mi prosím ?