Natur gyn Scarlett - vaginálne teliesko

gadzina

tak dievcata..treba len pockat..som cca 4 dni po skusani a musim odporucit..svrbenie a ani naznak po mykoze nemam...suer bylinka

gadzina

pana beka..to az tolko nas je ?tiez mam kazdy mesiac problem..je to uplne depresivne..uz 7 rokov..na istu dobu zabral wobenzym...prvy krat som pol roka nemala problem..no teraz uz nezabral..prave skusam tie gulicky..dnes som ju dala von..no svrbenie mam furt..pozajtra dam dalsiu..ak nepomoze tak sa uz fakt zblaznim

Totalnezufala

Po 9 rokoch trápenia ženskými problémami uz tak niak strácam nádej. Uz neviem ci mám ďalej plakať alebo sa smiať . Všetko co som zistila je, ze to moze byt spôsobené znizenou imunitou (sama trpím chronickou poruchou imunitnej bunky ) znížená imunita vzniká po operáciách (kedze ja som mala rakovinu a jeden beligny tumor, tak minto je uplne jasné odkial vietor fúka ) plus, dala som si vyšetriť moje hovienko, samozrejme zistili mi candida albicans (patologicka hodnota 10 000 kbe/e. V našej reči su to huby, cize ja mam zahubene cele telo vrátane vagíny. ) abybsom nezabudla deväť rokov sa na to ,,liečim, , aspon tak to hovoria lekári. Mam pocit, ze mi telo este viac ničia vsetkymi tymi srackami ktorými ma dopuju... mozno mi spôsobili tym všetkým aj neplodnosť, 4 roky sa snažíme s priateľom a stále nič. .. no aby som nezabudla zacalo mi to na slovensku kde sa aspon tvárili to liečiť a teraz posledné dva roky bojujem v Nemecku, kde mi tvrdia, ze som úplne zdravá a vôbec nic mi nie je :D boh nech mi pomáhala aby som niekoho ... no ale teraz som našla nejakú sadu ginexid - čistiaca pena, posvovy vyplach a nejake čipky. ..viete o tom niečo?
Fakt vrela Vďaka za každú napovedu

WWICKY5

Baby mám tie isté problémy čo vy. Roky trpím ochorením. Vyskúšala som všetko čo sa asi dalo aj nedalo. Stále som behala po doktoroch, no môj doktor mi stále dal len čípky a neriešil a povedal že si mám v lekárni kúpiť niečo na výplach. Teraz viem že to robia účelovo, lebo keby mi hneď dal niečo účinné plus orálne lieky tak sa vyliečim a nechodím tam každý mesiac a nerobím "tržbu" lekárňam a provízie doktorom predsa. Otras. Rok som u lekára nebola snažím sa sama z toho dostať. Teliesko som používala 4 mesiace každý mesiac. Niečo mi pomohlo, no stále mám problémy :( ďalej bola som na Imuno dali mi lieky za 30e na 4 týždne jasné že nepomohlo. Zmenila som stravu na komplet sladké nejem absolutne vôôbec mlieko nepijem, pečivo nejem. Jem veľa zeleniny ovocia (grepy, citróny...) plus probiotiká. Napravila mi imunita jedine. Mykóza je lepšia v tom že nesvrbí a nemám obrovské výtoky ale mám výtoky. Žiaľ som skeptická ale čítala som niekde, že keď žena trpí týmto ochorením dlho a lekár jej predpisuje len lokálne veci tak jej fajne naruší steny v pošve a aj mykóza oslabý tie steny po tom čase a už je to vlastne chronické lebo v tých tenkých stenách sa neuchytia dobré baktéria aj keď sa budeme s nimi štopať. :(ďalej je to bežné ochorenie v podstate ale na celom svete stále nie je účinný liek pri chronickej mykóze začínam si myslieť že sa to nedá vyliečiť. Ale takto žiť sa nedá!!!! baby ak na niečo prídete fakt dajte to sem!
Ešte jedna vec pijem aj si robím výplachy s citricidalom (GSE) je to výťažok z grapu vraj to pomáha vravel jeden americký doktor ale mne to nepomohlo :(

Beatka00

A inak este taky postreh..doktorka ma liecila Fluomizinom neviem z akeho dovodu zjavne kvoli zapalu lebo fluomizin nelieci mykozu. Praveze v pribalovom letaciku stalo ze ju moze vyvolat...aj mi ju veru spustilo...a kedze mi pani doktorka nechce predpisat mykomax na dlhodobejsie pouzivanie, tak som si ho kupila na nete pod inym nazvom a akonahle mi fluomizin spustil mykozu som to zacala uzivat...kks lebo inak by som sa este dodnes liecila, uz to vidim..to by bola kulti, po tyzdni vysledky, nasledovala by liecba mykozy najlepsie opat len lokalna...a 3 tyzdne zas v prdeli. takto som sa nastvala a zabila 2 muchy jednou ranou hned. Ja nechapem preco mi doktorka automaticky s fluomzinom nenasadila aj oralne antimykotika...preco nas treba nechat takto vytrapit...samozrejme sladkosti a cukor pre mna nadalej ostava silne tabu. Pre istotu.

Beatka00

Tak po nejakom case sa sem opat vraciam...dnes som nasadila teliesko..zial nemozem dat 2 tento mesiac ale len jedno kvoli menstr. Som zvedava...ale uz by som mala byt zdrava, kulti ok a citim sa dobre. Nechcem zarieknut. Konecne po skoro 5 mesiacoch..takze teliesko cisto z preventivnych a cistiacich dovodov. Snad.

..lenka..

Ahojte, vaginálne detoxikačné teliesko som vyskúšala /1 balenie, 2kusy/. Má byť určené hlavne na mykózu a kvasinky, ale ja som ho chcela vyskúšať na zisteného streptokoka. Teliesku odviažete šnúročku a ponoríte do mištičky s teplou vodou na 2minúty. Vložiť dnu ho vôbec nie je ťažké, pretože je maličké a ľahko vám to pôjde pri ležaní, nohy hore :D Necítila som nijaké nepríjemné pocity. Keď som teliesko vybrala v určený čas (u mňa o 20hod večer), nič zo mňa nevyšlo. Ale na druhý deň to prišlo, vychádzali zo mňa žlté až skoro hnedé kúsky "tvarohu", keďže som to chcela dočistiť pomohla som si prstom a vytiahla hrču - zhluk veľký ako malé vajce. Po druhej aplikácii toho už veľa nevyšlo. Neviem či to pomáha na mikózu /tú som nemala/ ale detoxikuje to 100%. Všetky tie roky zápalov, mastí, baktérií a prejdú z mäkkého tkaniva von. Takže moja rada je určite vyskúšajte, uvidíte, čo všetko si v sebe zbytočne nosíte!

Jessica151

presne tak, topiaci sa aj slamky chytá ako sa vraví,A ja s priateľom sme už naozaj zúfalý,nieje tak že by som bola úplne zdravá,niekedy je to lepšie niekedy horšie.

Moireal

Baby, skuste tu moringu oleiferu-zeleny prasok, uz som to radila niekde. Mne to pomohlo od palenia aj svrbenia, lebo posobi antibioticky aj protiplesnovo. Pripadne si chvalia aj ten malavit s mravcou kyselinou. Ale skor by som to radsej riesila vnutorne s tou moringou.