Natur gyn Scarlett - vaginálne teliesko

Beatka00

Keby ten clanok napisala akakolvek ina redakcia...ale topky? Odpad odpadov?
Presla som si clanok a aj mena gynekologov co tam spominaju nam nic nehovoria, nevieme si overit poriadne ci skutocne existuju...etc..
Na tejto stranke scarlett-medicaherba.cz (aj ked je to mozno ich vlastna, to neviem) som nasla vyjadrenia viacerych lekarov v Cesku a takisto aj v tomto videu na youtube youtu.be sa pan docent vyjadruje k teliesku. A aj v recenziach na heureke m.heureka.cz -- je ich 29 som nasla kladne odozvy zien. Ja osobne nemam co stratit. Podla mna nech si kazdy naklada so svojim zdravim ako uzna za vhodne a podla svojho najlepsieho usudku. Ale pozrela by som si tie zeny co sa smeju a chytaju za hlavu (v komentaroch na topkach), keby ony trpeli polroka a viac takymi problemami ako my...co by potom robili. Podla mna by si skusali pomoct rovnako svojpomocne ako my. Skusim sa na to opytat svojej gynekologicky. Co mi povie...:/ ak nepomoze aspon si poviem ze som skusila..

Jessica151

mimo to po druhom teliesku zo mňa išiel sajrajt -nechutný, a neviem či to je dobré alebo zlé po tomto článku..Po vybratí som tam toho mala kopu, nešlo to samo ani von musela som dopomôcť, viem je to nechutné ale inak vám to popísať neviem

Jessica151

Dnes som našla aj ja ten článok na topky a som zhrozená, ako môže jeden gynekolog tvrdit jedno a odporučiť mi kúpu a druhý zas opak?? Nie Rewka nepomohlo aspoň myslím, stále mám problémy, momentálne nie až tak hrozné ale stále necítim komfort a to že by som bola zdravá, výtok pálenie tam je stále :( idem na imunologiu v najbližšej dobe ale už som vážne zufala..len peniažky do vzduchu každý týždeň a nič z toho :(

Beatka00

Ahojte, dnes som si tiez precitala na nete o tomto teliesku...mne totiz uz nic nepomaha..4 mesiace nonstop mykoza, imunologia ok...na gynde mi je uz trapne...minula som dokopy uz asi viac nez 500evri za liecbu doplnkami .. na gynde zas vzdy len lokalna liecba a vsetko je spat. Teraz mam najnovsie uzivat Fluomizin 12 dni. Ked skoncim s liecbou urcite nasadim teliesko, vychadza mi to na februar kvoli menstr. Citala som ze sa to moze pouzivat aj sposobom 3-0-3...cize kura na 7 dni. Je to tak zienky? Vratili sa vam medzicasom problemy alebo ste fit?

Jessica151

čítala som recenzie A skúsenosti od ostatných žien A mali toto isté,A aj upozornenie je pri lieku že sa môžu diať podobné veci A ide O detox-čistenie, nemám žiadne ťažkosti.

Jessica151

No ale počkaj,možno to bol proces čistenia,dnes som tiež kopu bieleho sajrajtu zo seba vybrala a podobalo sa to na kvasinky ale to je to čistenie podľa mňa,všetky zvyšky idú von Z tela, nechcem byť nechutná

Rewka

Vybrala som ho po dvoch dnoch, pretoze ma chytili kvasinky
A ked som ho vytahovala take kusy koze boli na nom plus este take biele kusy velke zo mna vysli...
Idem zajtra k dr, nech mi da lieky urobi vytery, zmenila som lekara ako mi to doporucovali mnohi, tak uvidime...
Preliecim sa, poslem frajera na vysetrenie lebo uz nevladzem ani ja ani on tak zit, a nasadim si to znova