Adipex vs Sibutramin

Príspevok v téme: Adipex vs Sibutramin
pat225

Baby, kt ste uzivali to ci to, prosim o info neziaduce ucinky a efektivita, plus kto vie kde zohnat. Neviem sa rozhodnut kt z tychto dvoch variant. Precitala som zopar diskusii, kt sa ale zvhrli na same hadky a ako rady nejest a cvicit a pod..

Poprosim teda kto s tym skusenost nema, resp je proti liekom na chudnutie, vyhlasujem MIER a nic nekomentujte a precitajte si nieco ine :) chcem dat dole par kil a potrebujem nejaky starter :)

Pracujem vacsinou 9-20,00, pridem domov a som rada ze som vobec rada, pustim pracku, mycku a pokecam s muzom aky mal den, vikendy sportujem, nejem mc donald a podobne blbosti, ale davam si obedy/vecere a sorry ale skusala som ist cestou salatiky - po mesiaci som nic zelene a cervene nemohla uz ani vidiet, tak som skusala pridat aj masko ale nepomohlo. uz som v minulosti brala lipoxal a pekne som dala dole a ziaden jojoefekt nebol (naucil ma kontrolovat sa, nepotrebovala som jest take porcie a prezierat sa). teraz som po operacii a nasledne vaznom uraze a proste ked clovek nemoze prv 4 mes cvicit potom zas dalsie 2 mes a len vacsinou polihuje, naberie, ak nema predispoziciu zjem co vidim a stale mam velkost S. Vela veci uz zo satnika nezapnem a preto chcem skusit nieco nove, nastartovat sa, citit sa fajn, lebo uvidim rozdiel po tyzdnoch a nie mesiacoch a pritom si dat na obed normalne ryzu a maso a nemat kysly ksicht pri salatiku so zalievkou :) zaujalo ma nejakych par prispevkov ohladne adipexu, ze stacilo iba zopar tabletiek a clovek sa nastartoval, lebo lipoxal trebalo brat dlhsie. dakujeeeem

simka123

dobrý deň ja by som sa chcela tiež pridať, a povedať že skúšala som adipex a schudla som po ňom 28 kíl a jojo efekt sa neukázal ani po roku takže vám ho odporúčam a aj ho osobne predávam

m8

adipex sposobi to, ze absolutne nebudes citit hlad, budes smadna, budes mat kopec energie. co zneje super. ale ako bolo spominane, budes mat problem zaspat. moze sa dostavit tocenie hlavy, agresivita, precitlivelost, sebevrazedne myslienky. dalej busenie srdca, rozsirene zrenice a velky pozor ladviny, pecen.

sibutramin o nieco jemnejsi od adipexu ale taktiez skodlivy.

velka nevyhoda u oboch. po vysadeni sa dostavi ,,vlici hlad,,.

btw. ludia uzivajucci tieto lieky sa velmi silno podobaju narkomanon zaciatocnikom. takým tým ,,pikérom,,..fakt

blondynka

Ahoj, takze ja som vyskusala naozaj vsetko..mozne i nemozne..brala som adipex aj SB.. A vseliake super zazracne tabletky..:-) takze adipex si chvalili vsetky kamaratky, bol to taky boom, pretoze ho kazdy mal...tak som si ho zohnala tiez. Kamaratky mali z adipexu akoby prival energie, boli akoby nabydene, zabudali jest, len vela pili, negativum bolo, ze mali problem so spankom..nevedeli zaspat, potili sa viacej. Na mna adipex nemal takyto ucinok. Brala som dokonca 2itu davku, a nic.. Nezabral. Ten SB, ja mam konkretne SB15, mi vyhovuje viac..myslim, ze su lepsie..

No ak mozem poradit, vyskusajte dukanovu dietu..neverila som, ale fakt funguje. Hladna som nebola. Po prvom tyzdni som na moje velke prekvapenie schudla 5kg. Tato dieta ma 4 fazy..ja som dosla iba po 3 a nepribrala som. Brala som ju ux viac ako ptred rokom

odpovedam

pat, kopec ludi si tu len robi reklamu. robia to predajcovia spominanych produktov, vydavaju sa za spokojnych zakaznikov a potom je tazke vediet, comu verit. som osobna trenerka, a nechcela si to pocut, ale nie, spalovace a tabletky na chudnutie neucinkuju. niektore ta dokonca len dehydruju, cize nestracas telesny tuk, ale len vodu.

nie je pravda, ze musis jest len salatiky, zaklad je konzumovat to, co ti chuti, ale kontrolovat si mnozstvo. to je cely trik chudnutia. udrzat si tzv. zdrave ciste stravovanie je nerealne hlupost, robia to len profi sportovci, ktori kvoli tlaku sponzorov nemaju dovolene prehresky.

Jedno, co ti odporucam, je jest zvyseny podiel bielkovin - budes sytejsia a pri ich metabolizme telo spali 30% z nich len na to, aby ich spracovalo. Pri tukoch a sacharidoch je to nieco len okolo 10-15%, podla ich zdroja. Zeleninu jedz tiez, ma cenne vitaminy.

Castokrat vsak za neschopnostou schudnut je rozhadzana hormonalna sustava z predoslych zlych diet (leptin, inzulinova rezistencia, tyroxin atd.), kedy uz cloveku nefunguje nic.