Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!

Táto diskusia patrí k článku: Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!
Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!

Za posledných 20 rokov výskumu sa ukázalo, ako vedia efektívne zvieratá pôsobiť na človeka. Sme s nimi šťastnejší a zdravší. Ľudia s domácimi miláčikmi navštevujú aj lekára menej často, majú viac zábavy a cítia sa aj bezpečnejšie než ľudia, ktorí sú bez nich.

Zuzka8

Jaj, tak samozrejme človek je väčší ako pes. Na ujasnenie. Troška inakšie som chcela, aby vyznelo to motto.

ozoon

Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k peniazom, osobne si myslim ze spravne je ked clovek miluje cloveka.

Zuzka8

“Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám.” - Henry Fielding

To je motto na stránke Slobodazvierat.

kuptesi

Hlavne vtedy ste zdravy ked od svojho milacika vase deti alebo aj vy ....chytite škrkavky -hlisty , pasomnice , machovce a atd...
ked sa s nimi pekne lubkate v postielke , psy sa uz rodia so skrkavkami a aj s odcervovanim to nie je sto percentne ...maju larvy uz od steniat zapuzdrene vo svojich organoch aj ked v truse nic nie je ..
Vy dostanete od psa toxokarozu ani neviete ze vam v organoch ziju larvicky lebo u cloveka sa nevyvinu do stolice ale si pochutnavaju v organoch....

ozoon

Najdlhsie ziju ludia co jazdia na tavach a su aj najzdravsi, k lekarom nechodia. Potom chovatelia koni a dobytka vseobecne a pes je az kdesi na konci, takze je to hovadina ze ked mate psa neochoriete, poznam kopec ludi co maju psa a su stale v nemocnici ci u lekara.

NadjaD

mlieko bezlaktozove a granule zo začiatzku určite nie, radšej konzervy a kludne aj nejaku salamu možeš nakrajat ( psiu salamu)