Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!

Táto diskusia patrí k článku: Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!
Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!

Za posledných 20 rokov výskumu sa ukázalo, ako vedia efektívne zvieratá pôsobiť na človeka. Sme s nimi šťastnejší a zdravší. Ľudia s domácimi miláčikmi navštevujú aj lekára menej často, majú viac zábavy a cítia sa aj bezpečnejšie než ľudia, ktorí sú bez nich.

berca

Tak pes donesie tolko parazitov a tolko chorob, ze ten clovek je uz potom odolny voci vsetkemu. Spravne to chapem? Tak to funguje?

Gabi987

ked sa mu dava iba jeden druh stravy, nie je to pre psa problem? Chce to ešte jest? Alebo to striedate s niečim inym?

Murfy

Pred takmer troma rokmi nám známi priniesli miniaturne šteniatko , že to ku domu patrí . Dcéru máme už vydatú jej dlho preč z domu a tak sme si humorne s mojou manželkou povedali, že si tú psiu slečinku akože adoptujeme , že budeme je strýčko a tetička . Ten náš psíček toto všetko vycítil a má nás neskutočne rada . Mal som taký zdravotný problém , nejaký ekzém či čo na nohe . Ako sa tak opaľujem , prišlo naše chlpaté stvorenie a začala mi olizovať tie miesta na koži ... Tak som si tú moju "terapeutku" ešte viac oblubil ...

Textová Inzercia

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

Dr.Vitamin - zľavový kupón VIANOCE. 5% zľava pre užívateľov Zdravie.sk !

Špecialista na vitamíny, minerály a doplnky stravy. Obchod kde nájdete všetky vitamíny, minerály a doplnky stravy.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.