Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!

Táto diskusia patrí k článku: Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!
Lekári radia: Kúpte si psa a už neochoriete!

Za posledných 20 rokov výskumu sa ukázalo, ako vedia efektívne zvieratá pôsobiť na človeka. Sme s nimi šťastnejší a zdravší. Ľudia s domácimi miláčikmi navštevujú aj lekára menej často, majú viac zábavy a cítia sa aj bezpečnejšie než ľudia, ktorí sú bez nich.

Gabi987

ked sa mu dava iba jeden druh stravy, nie je to pre psa problem? Chce to ešte jest? Alebo to striedate s niečim inym?

Murfy

Pred takmer troma rokmi nám známi priniesli miniaturne šteniatko , že to ku domu patrí . Dcéru máme už vydatú jej dlho preč z domu a tak sme si humorne s mojou manželkou povedali, že si tú psiu slečinku akože adoptujeme , že budeme je strýčko a tetička . Ten náš psíček toto všetko vycítil a má nás neskutočne rada . Mal som taký zdravotný problém , nejaký ekzém či čo na nohe . Ako sa tak opaľujem , prišlo naše chlpaté stvorenie a začala mi olizovať tie miesta na koži ... Tak som si tú moju "terapeutku" ešte viac oblubil ...

Zuzka8

Jaj, tak samozrejme človek je väčší ako pes. Na ujasnenie. Troška inakšie som chcela, aby vyznelo to motto.

ozoon

Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k peniazom, osobne si myslim ze spravne je ked clovek miluje cloveka.