Ako má vyzerať školská taška?

Táto diskusia patrí k článku: Viete, ako má vyzerať školská taška vášho dieťaťa?
Viete, ako má vyzerať školská taška vášho dieťaťa?

Nejeden rodič sa rok čo rok trápi nad otázkou, akú školskú tašku vybrať pre svoju ratolesť, aby bola aj funkčná, aj vhodná zo zdravotného hľadiska a aby sa malému školákovi zároveň páčila.

Pavolles

Tiež mám pocit, že tie tašky pre deti sú čoraz väčšie. My sme deckám kupovali menšie, aby nevyzerali na nich tak obrovsky. Nejaké 3 kolonky na veci. Inak mám pocit že sa tam toho vopchá málo.

darienka

tak vacsinou, ked su deticky este male ako taki prvacikovia napriklad, tak im zvyknu nosit tasku zo skoly rodicia:) lebo so vsetkymi tymi knihami je to veru velakrat riadna naloz pre take male telicko.

rastlinocka

už som aj také videla, že mali také koliečka ako kufre mávajú. to môže byť tiež fajn pre tie deti, že to také ťažké nemusia nosiť potom na chrbte.

kajomija

akoze ako? :D no hlavne aby v nej bolo dostatok miesta a mala spevneny chrbat, to je najdolezitejsie podla mna, toto sa velakrat podcenuje pri skolskych taskach a potom aj tie detske chrbatiky trpia.

petra_peta

Tie dnešné školské tašky, sú obrovské. Veď, su pomaly väčšie ako tí prváčikovia a sú aj ťažké.