Aj chudnutie môže byť príjemné

Táto diskusia patrí k článku: Aj chudnutie môže byť príjemné
Aj chudnutie môže byť príjemné

Áno, aj chudnutie vie byť príjemné, ak viete, ako na to. Tie základné pravidlá na získanie alebo udržanie skvelej postavy všetci poznáme. Správne sa stravovať, hýbať sa, veľa spať a mať pravidelný režim. No sú tu aj iné tipy, ktoré potešia rovnako telo ako i dušu a sú účinné.

keity

Pokial clovek chudne tak ze chce on sam a sam si nejako vyriesi stravu aj pohyb tak je to ok, inak si myslim ze nema vyznam niekoho do takehoto niecoho tlacit.

Kika40

Určite môže, ja som si kúpila kvalitný bicykel Woom na cyklospeciality.sk a je tú kvalitu cítiť. Ľahučko sa mi ide a tak ma to baví. Chodím aj 3x do týždňa a kilečká idú dole.

daniela2

Namiesto ryže jedávam kurkumu. Obsahuje menej sacharidov a je zdravšia. Nedržím diétu, ale trochou pohybu navyše som schudla 2 kilá za dva týždne, a to sa neobmedzujem, len akurát nejedávam do absolútnej sýtosti, aby som sa ani hýbať nevedela.

Pivonka37

Určite môže byť aj príjemné, len si treba nájsť ten správny druh pohybu, ja som si našla klasiku - bicykel a pripomenula si tým svoje detské časy, kedy sme iný dopravný prostriedok ani nepoznali:-) všade sme chodili u nás na dedine na bicykli. A zároveň som v tom našla v tejto podivnej dobe úžasný spôsob psychohygieny a popritom idú aj kilečká dole.

karka259

Človek keď vie, že môže zjesť všetko ale s mierou, tak jasné že sa dá schudnúť príjemne :) Do toho ešte nejaký šport a je to.