Nádcha

Táto diskusia patrí k článku: Nádcha
Nádcha

Nádcha je ochorenie, ktoré sa prejavuje predovšetkým znížením kvality až znemožnením dýchania cez nos. Má viacero príčin a z nich vyplývajúcich možností prejavov.

Vlagea

ElenkaLenka

** a čo je teda potrebné keď už nádcha a podobné problémy prepuknú? Vitamíny sú teda zbytočné, ale ktorým smerom sa vydať čo užívať? Či len kvapky používať stačí?

ElenkaLenka

Samozrejme ked uz choroba prepukne tak vitaminy nepomozu. tie su dolezite na prevenciu. tu sa hovori len o tom, ze kvapky sa nemaju pouzivat preventivne a prilis často

Vlagea

Gabrielka

** lenže ako je potom potrebné zakročiť? Ako sa potom dostať z takýchto problémov keď už ani vitamíny nepomáhajú? tie by sa asi mali užívať keď je človek zdravý len na nejakú tú celkovú podporu zdravia áno?

gabrieeelka

Silvia súhlasím s tebou s tými kvapkami. Ibaže na imunitu často ani vitamíny nestačia, keď už prejde to do takého štádia, že sa prejaví nádcha, kašle a podobne. Vtedy je potrebné už rázne zakročiť.

Silvia29

Imunitu treba podporovať vitamínmi. kvapky do nosa sú určené na zlepšenie akútneho stavu, morská voda je výborná na pravidelnú hygienu a prevenciu

Laurosik

Kvapky do nosa si mozno fajn ale neriesia problem ako taky a prave to je kamen urazu ;) ja som tiez mala velke problemy aj s nadchou aj s kaslom kazdu chvilu a nakoniec mi prisli na to, ze uz dlhe roky mam imunitu v zlom stave.

Stanislava38

Ako dieťa som mala nádchu skoro stále. Doktorka mi stále predpisovala kvapky do nosa až mi úplne prestali účinkovať. Dnes som šťastná, že poznám účinky morskej vody, ktorá ošetruje sliznicu nosa citlivo a pomáha nádche predchádzať