Nádcha

Táto diskusia patrí k článku: Nádcha
Nádcha

Nádcha je ochorenie, ktoré sa prejavuje predovšetkým znížením kvality až znemožnením dýchania cez nos. Má viacero príčin a z nich vyplývajúcich možností prejavov.

Vlagea

** už aj ja pracujem na tom aby som sa teda z tohto problému vylízala čo najskôr. Začala som užívať wobenzym a som zvedavá že ako to bude, zatiaľ sú to asi tri týždne čo užívam a celkom dobre to vyzerá postupne mi prechádza aj nádcha aj energia sa mi vracia, čo je podľa mňa dobré :)

gabrieeelka

Nikola nie si sama, čo týmto trpela, podľa mňa mnoho ľudí si týmto prejde, keď sa nestará o svoju imunitu a myslia si, že všetko je ok, že veď telo sa bude brániť kedykoľvek a kdekoľvek a neviem čo :)

snezienka2

Bobula ked ono je na tom najhorsie ze my ludia si poslednu dobu vobec nevsimame naznaky ktore nam dava telo, ze imunita ide dolu vodou a podobne. Ignorujeme to a potom musime riesit taketo problemy a to je uz ovela narocnejsie ako keby sme ich riesili v zarodku :)

Nikola KL

To je určite oslabenou imunitou. Ja som mávala tiež často nádchu, ktoré potom prechádzala do kašle, keďže mi hlieny stekali dole. Celý začarovaný kruh. Imunitu som si posilnila vďaka Wobenzymu. Skús. Predtým som skúsala rôzne prostriedky, aj prírodné, aj babské rady, ale pomohli enzymy.

Laurosik

Bobula presne ako pises, ked je imunita narusena, ked ju nieco poskodi, tak prejavy su rozne a je potrebne zakrocit v pravy cas aby sa clovek dostal aj z nadchy ale aby aj imunita sa zacala zviechat :)

bobula

kychanie riesila by som to najskor asi u lekara, problem moze byt kdekolvek, imunita, alergia, treba odhalit pricinu a zacat ju riesit co najskor. Ale ked to mas pocas celeho roku tak by som povedala ze to bude skor oslabena imunita ktora vyprovokuje aj tu nadchu

snezienka2

Nie nemam na mysli antibiotika, vies si pri takomto probleme pomoct aj sama len dolezite je aby tie lieky obsahovali enzymy ktore ti mozu pomoct pomerne rychlo sa dostat aj z nadchy ale hlavne za nejaky cas su schopne ti dat do poriadku aj imunitu, co je nesmierne dolezite.

Vlagea

snezienka2

**prepáč ale neviem si celkom predstaviť čo máš na mysli tým že liekmi, máš na mysli antibiotiká a takéto tabletky, ktoré musím riešiť len prostredníctvom lekára alebo si viem pomôcť aj nejako inak?

kychanie

V noci sa prebudím na to že nemôžem dýchať nosom.Trvá mi asi 2 min.pokial sa mi to uvolní.Pritom nemám nádchu celý rok,len často kýcham a to viac krát za sebou.Mám ísť na vyšetrenie nosa alebo to neni nič vážne?podla článku mi to pripadá ako chronická ale kde sú hlieny?ďakujem za pomoc.

snezienka2

Ked uz je clovek v takej faze, ze uz problemy prepuknu. Ze sa objavia a nejde sa ich zbavit tak je potrebne razne zakrocit liekmi, ktore ako jedine dokazu telo doslova vyliecit z daneho problemu :) vitaminy su na posilnenie, utuzenie zdravia ale lieky su na liecbu