Materské mlieko jeho zloženie a jedinečnosť

Táto diskusia patrí k článku: Materské mlieko je jedinečné a nenapodobiteľné
Materské mlieko je jedinečné a nenapodobiteľné

Čím viac vieme o nutričných, imunologických a ostatných priaznivých vlastnostiach materského mlieka a dojčenia, tým viac si uvedomujeme, aké je nenahraditeľné. Materské mlieko predstavuje „zlatý štandard“ výživy novorodencov a dojčiat.

Markova

lahko sa to hovori tomu, kto ma vela mlieka. Ale matka, ktora mlieko nemá to vidi inak. Potom je rada za flašu so Sunarom

lea_queen

Úplne chápem to čo hovoríš- dala by sm všetko za to aby som mohla kojiť, ale nešlo i to ani raz pri dvoch deťoch. Skončila som u Sunaru Complex, má veľmi dobré zloženie, podobné mat. mlieku, takže dostáva malý všetko.

laurittko

Presne- jasne ze je najlepsie, to vie kazdy a kazda matka by urcite rada dala svojmu babatku to najlepsie...Ale co ak to nejde??

fezo78

Materské mlieko obsahuje nám vlastnú nášmu telu colostrum.Najkvalitnejšie Colostrum je z prvého kravského nádoja.Prvé mlieko po otelení.Firma ktorú nebudem spomínať vyrába z takehoto Colostra Probiotický a prebioticky Živý jogurt s Colostrom.Ja z manželkou si tento jogurt robíme.
Colostrum je dôležitý na imunitu
Upravuje trávenie
Chráni sliznicu žalúdka a čriev
Znižuje hladinu cholesterolu v krvi
Je vyrábaný bez konzervantov,,sladidiel a ďalších chemických
Dávam do pozornosti hlavne ženám s malými deťmi.Deťmi ktoré chodia do škôlky a školi.
športovcom
a seniorom,ktorý majú tiež oslabenú imunitu.
Ak Vás zaujal tento článok,tak mi napíšte na email:jogo78@centrum.sk a dám Vám ešte viac informácii o tomto jogurte,ale aj nie len o tomto jogurte.

wondergrey

Materské mlieko je pre bábo jednoznačne to najlepšie, ale keď už kojenie nie je možné, tak to proste nejde a je treba nájsť náhradu. Umele mliecka maju v sebe vsetko co je potrebne a vdaka bohu za ne bez nich by to bolo velmi zlé. My sme si vybrali sunar premium, ktorý svojim zlozenim zodpoveda najviac materskému mlieku a malý ho má rád. Chutí mu a krásne prospieva takže aj sunar pomôže a prosím nekritizujte náhradné mlieka.

kklena

No materské mlieko je nenahraditeľné ale bohužiaľ aj ja som musela začať s umelouvou výživou.Pýtala som sa kamarátiek s čím majú najlepšie skúsenosti.Jedna bola na nutrilone iná preferovala bebu .Tak sme skúšali ale malá Sofinka nechcela piť ani jedno mliečko z jedného vracala alebo ju bolelo bruško.Nakoniec to vyriešila moja mamina a doniesla sunar complex.Vraj je to značka ktorá trvá už niekoľko rokov a vždy sa osvedčila .Aj zloženie sa mi páčilo.konečne je malá spokojnučká a ja tiež.

vrana80

To spojenie bolo pre mna tiez to naj pocas kojenia a bolo to krasne, pri druhej dcere som zo zdravotnych dovodov nemohla tak dlho kojit takze tiez som rada ze umele mliecka existuju a ze mame taky vyber a nasli sme si Amilk Bifido ktore jej chuti. Samozrejme ze umele mlieka sa asi nikdy nevyrovnaju materskemu ale ako nahrada je to super.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.