Ako dokonale vyhladiť vrásky?

Táto diskusia patrí k článku: Ako dokonale vyhladiť vrásky?
Ako dokonale vyhladiť vrásky?

Ako sa hovorí, jediná spravodlivosť na svete je starnutie. Starne každý z nás a nikto sa tomu nevyhne. A ruku na srdce dámy, reči o tom, že s vekom múdrieme a naberáme viac životných skúseností, nám pri pohľade do zrkadla, v ktorom s pribúdajúcimi rokmi vidíme stále viac vrások, nijako nepomôžu.

zziara

kocky a kam ste sa objednavali na aplikaciu kyseliny? silno o tom uvazujem, ze aspon raz by som to vyskusala, ci to za to stoji. ale co som pocula, tak ze nie vsade to vedia dobre spravit.

alexina

suhlasim s tebou Julka. tiez som mala vyskusanu uz kadejaku kozmetiku, ale proste nic nezaberalo tak, ako by som si bola predstavovala. tak som sa objednala na kyselinu a je to rozdiel. akoze az taky, ze si to doma chlap vsimol a to myslim, ze uz je co povedat.

Julka266

Tak pokial ide skutocne o vyhladenie vrasok, tak si myslim, ze v tomto pripade nejak kozmetika na sto percent nebude mat az taky pozadovany efekt. Skor by som stavila na kyselinu ha alebo pripadne aj botox. Samozrejme podla toho, ze ako rapidne sa chcete tych vrasok zbavit. Zatial mam za sebou len tu kyselinu a super. Taky efekt by som s kremikmi a serami a podobnymi produktami nedosiahla.

WEWERKA565

:D ťažká otázka :D ja mám na to doma len uhorku a biely jogurt s banánom a k tomu si dávam každý večer koncentrované anti age sérum www.iuvenio.com a zatiaľ tie vrásky idú pekne do zabudnutia

Jennny

na vrásky som si kupila hydratačne serum proti vraskam z lavycosmetics a musim povedat, že už po tyždni použivania je moja plet vypnuta a vyzera sviežo

Glam

ja si vypomaham s morským kolagénom collalloc a ten nie len pomáha na vrásky ale aj na nechty a vlasy a aj na výživu kĺbov, šliach a väzív

Vierunka

No ja mám skúsenosti s jednou kozmetikou Annemarie borlind konkretne rada naturoyale system biolifting..och..nikdy som nemala lepšiu kozmetiku.A to som len došla po známej krém a serum lebo jej to až tak nevonalo a par vzorie k tomu a neskutočná zmena..fakt je to že biolifting a nikdy nebola pleť taká vyživená a akoby napnutá ale hydratovaná..no báseň.Teraz sa chystám na LL regeneration radu od nich..je to podobné len lacnejšie..a neskutočne nádherne to vonia.Ešte viem o jednom vyrobku od nich..ale to je podznačka DADO SENS a ich Ektoín..to je v podstate naj čo je na regeneraciu zrelej pleti.Len tiež je to drahe...ako všetko v tejto dobe :/ članok o ektoine je na bioskin.sk v blogu bioskin...tam som sa o tom dozvedela

Sisana

čo nejaky masažny pristroj na tvar? alebo nejaky jemny čistič, ktory zaroven funguje aj ako masažny pristroj?