Ako dokonale vyhladiť vrásky?

Táto diskusia patrí k článku: Ako dokonale vyhladiť vrásky?
Ako dokonale vyhladiť vrásky?

Ako sa hovorí, jediná spravodlivosť na svete je starnutie. Starne každý z nás a nikto sa tomu nevyhne. A ruku na srdce dámy, reči o tom, že s vekom múdrieme a naberáme viac životných skúseností, nám pri pohľade do zrkadla, v ktorom s pribúdajúcimi rokmi vidíme stále viac vrások, nijako nepomôžu.

Kvetulaaa

mohla by si napisat, ze ako to tam chodi, ze ci treba aj nejaky papier, ked tam chcem ist, alebo to je cisto len tak, ze sa dohodnem, objednam a pridem? potom to ako prebieha?

zziara

akoze to ano, radsej by som to takto pod lekarskym dohladom riesila ako to riskovat u nejakej kozmeticky, co si prave dokoncila kurz. to viem, ze treba urcit aj spravne mnozstvo kyseliny a vsetko okolo toho a aj to treba vediet isto pichat. takze takto na nejakej klinike by som to chcela. pozriem si ten Ruzomberok, to nemam ani nejak daleko, cize by som to vedela na otocku vybavit.

NatalkaBS

Ako som ti tu naposledy písala, tak som sa tak nad tým zadumala, že načo vlastne čakám, prečo to toľko odkladám. Tak som sa ti objednala do toho Ružomberku nakoniec.

NatalkaBS

Joj zlatko nebola som ja ešte. Ja to stále odkladám a odkladám. Sama neviem prečo. Lebo pýtala som sa na toto všetko kamošky, čo už bola teda na takomto ošetrení a ona si veľmi pochvaľuje. To ona mi poradila toto, že neriešiť to u kozmetičky ale na klinike. A tuším aj že to bola táto, ak je to tá, čo je v Ružomberku.

zziara

natalka no aha, ty si mi poradila, aby som sa v tomto obzerala radsej po nejakej klinike a tu padol tip na nejaku. poznas ju aj ty? ze ci to mam vobec blizsie pozerat. ale tak zase za to nic nedam, ked pozriem aspon info, ze ako to u nich chodi.

Julka266

Skus pozriet na ich webe, maju tam normalne pridany cennik vsetkych ukonov, co robia. Nechcem ti zbytocne hovorit, kolko to mna vyslo, aby si sa toho nejak nedrzala, pretoze to moze byt odlisne. Tam zalezi aj od toho, ze kolko tej kyseliny sa aplikuje.

Julka266

Ja som bola na odporucanie mojej dobrej kamaratky, co sa priatelime uz od malinka v Spinne. Tam som si normalne zavolala, vysvetlila o čo mi ide a dohodli sme sa, kedy mozem prist. Ziadna ved. Tam ti to spravia normalne doktori, takze niet sa coho bat.