Ako dokonale vyhladiť vrásky?

Táto diskusia patrí k článku: Ako dokonale vyhladiť vrásky?
Ako dokonale vyhladiť vrásky?

Ako sa hovorí, jediná spravodlivosť na svete je starnutie. Starne každý z nás a nikto sa tomu nevyhne. A ruku na srdce dámy, reči o tom, že s vekom múdrieme a naberáme viac životných skúseností, nám pri pohľade do zrkadla, v ktorom s pribúdajúcimi rokmi vidíme stále viac vrások, nijako nepomôžu.

adkanov1

vrásky mam hlavne na čele a v okolí očí, vyskúšala som kupiť www.byfemme.cz, počula som na ne samú chválu a musím iba súhlasiť, napnutá pleť už po prvom použití,

bronicka

... ono niekedy ale ta kozmetika nestaci... hlavne ked uz su tie vrasky hlbsie a vyraznejsie, tak to kozmetika, moze byt akakolvek dobra, ale vrasok nezbavi... takuto kozmetiku je dobre pouzivat v ramci nejakej prevencie, ale na riesenie uz existujuceho problemu s vyraznymi vraskami nestaci... pisem z vlastnej skusenosti, poskusala som ozaj kadeco... aj drahsie aj lacnejsie aj prirodne aj neviem ake vselijake mozne... co sa mi ale osvedcilo, tak bolo to, ked som isla na kliniku a tam mi to dali na poriadok... kvetulaaa ty si sa pytala na nejake odporucanie, tak za seba by som ti poradila pozriet si Spinn... odtial som si odniesla dobre skusenosti...

lucynka89

Mne veľmi pomohlo pleťové a očné sérum a peeling Restart z iuvenio.com, krásne mi vyhladili drobné vrásky.