Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?

Príspevok v téme: Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?
Andrejka87

Ahojte, ide o to že som dosť vyťažená školou, prácou a tak a nemám čas ani chuť na nejaký sladký vzťah s tým, že mi potom bude vyčítať, že s ním skoro nie som .. a preto by som chcela chlapa hlavne na sex, pretože už som veľmi veľmi dlho s nikým nebola .. aj kvôli tomu, že sa mi predtým stala jedna nepekná vec s jedným chlapom .. ale to je už jedno. Ide o môjho spolubývajúceho a pre mňa by to bolo úplne perfektné, keby sme boli takto spolu, ale vôbec neviem ako mu niečo také povedať alebo čo robiť aby mu to došlo alebo tak podobne a nevyzerať ako nejaká k*rva... viete mi poradiť? Je trochu starší ako ja, tak mám pocit, že sám nevie či si môže ku mne niečo dovoliť alebo nie.. alebo sa mu vôbec nepáčim .. neviem, ale toho sa tiež bojím, že ma pošle niekam a potom by to bolo veľmi divné...

anjelik *

Šejla predsa nepísala o žiadnom svete mužatiek a bezhlavom šukaní bez citov. Mne osobne sa jej príspevok páčil a patrí do kategórie tých, ktoré sú napísané osobou, čo nad vecami aj rozmýšľa a vidí ich inak ako drvivá väčšina. Láska je stav hlbokého chápania a rozhodne sa do neho nedá dostať púhym šukaním s niekým. :o) Slečna predsa nie je žiadna obeť, len má chuť sa milovať a neviazať. A vyskúšať to inak ako je bežné. Vždy z toho môže byť aj pekný vzťah.:o)

Slobodna

Ahoj pistek. Velmi pekny prispevok od teba znovu.

Andrejka mala by si to riesit a nebyt len handrou pre muzov a to dokonca dobrovolne. Zneuzival ta jeden chlap, nepoznas normalny vztah a tak sa dobrovolne nechas zneuzivat zas a znovu.

Ohladom Sejlinho prispevku. Nie, svet muzatiek a feministiek si nastastie predstavit neviem a skutocne ani nechcem, kde zena bude hrat muzsku rolu a muz tu zensku a vsetci budu sukat ako kraliky bez citov. Brrrrr ...

makak4574

Skús toto, možno ti to pomôže :-D

ako zbalit chlapa

Je to taká blbostička ale ta... Snáď si tam niečo nájdeš

Sejla

fuj, je mi zle z toho, ako tu muzov degradujete na tvorov, ktori nevedia ovladat svoje sexualne pudy a zeny na hormonmi ovladane chudatka.

Kiez by to s laskou bolo take jednoduche, no je to trochu komplikovanejsi cit, aby stacilo na jeho vyvolanie s niekym pravidelne spavat. To, ze zena sa musi spravidla po case zamilovat do svojho sexualneho partnera, zatialco muz si taku zenu nedokaze vazit, je mytus rozsirovany ludmi, ktori skratka chcu, aby len veci zostali tradicne take, ake su, aby sa zachovali muzske a zenske role, lebo iny svet si predstavit nechcu. Len mi tu teraz nezacnite posielat nejake prudko vedecke clanky z diva.sk a podobne. Aj cvicenie vyvolava v tele hormony stastia, to neznamena, ze sa kazdy musi zalubit do svojho fitness trenera. Je rozdiel upozornit na to, ze je tu ta moznost a tvrdit, ze inak to ani nemoze byt, lebo muzi su vsetci taki a zeny take (a ak to nahodou nemaju v citoch podla vasich predsudkov, tak muz je automaticky gay a zena k*rva)

Andrejka87

No ono je to ešte dosť krátko, čo spolu bývame.. a mám pocit, že spočiatku alebo hneď na začiatku niečo skúšal, ale ja som bola dosť odmeraná, lebo som toho mala dosť veľa v škole a tak ... a teraz už mu je to blbé si myslím alebo neviem.. a v byte skoro spolu ani nie sme, lebo obaja sme skoro celé dni preč..a večer som zatvorená v izbe, lebo si musím robiť veci do školy.. tak to by to mohlo vysvetľovať :D

Filip, ak ide o to, tak ja už som vyprahnutý a vyhorený človek.. kedysi ma zneužíval jeden chlap, a vlastne nikdy som nemala normálny vzťah .. tak to tiež asi niečo vysvetľuje pre vás.. viem, že je to na psychologa možno aj na psychiatra, ale naozaj to už nechcem riešiť .. ani len tu .. takže pre mňa by preto možno toto bolo vyhovojúce, aj to že je to len na určitý čas .. lebo ja mám tendenciu utekať ..

BMW2

Je zaujimave ako tu pisu ze ste spolubyvajuci a on si k tebe este nic nedovolil viac...

Bud nejaku uz ma na vztah a o teba nejavi zaujem tym padom alebo je gay. Pokial vsak nieje tvoj brat co nieje samozrejme, tak normalne by kazdy heterak daval najavo nejake sexualne navrhy.

Alebo niesi pre neho pritazliva a posobis nanho asexualne takze nema chut nieco riesit. Takze si zisti ci nema uz nejaku.

K veci, najprv skor nez ho chces zviest tak si over jeho zdravotny stav ohladom pohlavnych chorob lebo to je dost medzi ludmi rozsirene. Len aby si nelutovala.

a pozor aby si nezostala tehotna a nakoniec skoncis na ulici. To len tak naokraj ;)

Mesačný princ

Kto nezažil tak nikdy nepochopí. Dobre ti tu radia ale jednoducho si to musíš vyskúšať a zistiť sama. Jedno je teória a iné prax.

Radoslava123

Chceš sex? Však otvor si profil na Azete, ak ešte náhodou nemáš, tam je sexuchtivých viac, než dosť - nebudeš stíhať :) Čiže uspokojíš si potrebu sexu a tým, že spolubývajúceho necháš na pokoji, tak nebudeš pred ním vyzerať ako nejaká k*va.

diviak lesný

má to všelijaké úskalia. už to že bývate spolu. neviem či to niekto písal asi hej ale to žebývate spolu a chceš s ním len sex môže byť problém. je iné ak by ste sa kvoli sexu stretávali, ale takto pod jednou strechou budete v situácii ako keby ste boli takmer párik.

a druhá vec je že aj ked nechceš môžeš sa zamilovať. ženy po orgazme zvyknú cítiť čosi bližšie k danému mužovi a ked dôjde na nejake nežnosti, nuž neviem neviem. alebo to bude mechanický sex z ktoré nič nebudeš mať a budeš sa cítiť nepríjemne ako väčšina žien lebo vy ťažšie oddelujete sex od citov. nehovoriac o tom že s ním budeš pod jednou strechou.

ale ak ti to už písali, tak len opakujem čo je asi dôležité.

a slobodná ahoj

pistek

Ahoj Andrea. Slobodna, Fleur.., Filip ti dobre pisu a radia. A myslim, ze je bezne, co pise aj prezyvka. Proste opacne pohlavia spolu v byte..zdielanie spolocnych priestorov, kupelka, tym ze sa pohybujes po byte ci uz v zupane kosielke atd, tvoja vona, vas zivocisny pach, vzajomna blizkost v byte...skor mi je divne, ze sa tvoj spolubyvajuci este o nic nepokusil a to je muz. Vid teraz seba..a to si zena.. Tiez som raz mala s jednym byvat v spolocnom byte a aj ked by sme mali kazdy svoje samostatne izby atd..tak jeden muz, na ktorom mi nesmierne zalezalo zalezi.., mi vtedy povedal , ze by bol koniec keby som sla s tym dotycnym na byt. Zrejme vedel coho sa obaval...

A nejdem sa tu opakovat, co ti tu napisala Slobodna a ini. Mali a maju pravdu. Uz tym, ze sa tu pytas, radis..to, co si tu o sebe napisala nacrtla..naznacuje, vypoveda o tebe dost vela. Takze ak to mam zhrnut. Nie, nechod do toho lebo na to nemas. Nepisem teraz o gurazi "odvahe". Ale o tvojom dalsom rozpolozeni casom a ako by to s tebou..vami dopadlo a skoncilo