Veríte v toho pravého

Príspevok v téme: Veríte v toho pravého
janopeto

Veríte, že existuje pre Vás jeden konkrétny partner/ka, ktorý je práve tým najlepším partnerom pre Vás. Čo to znamená "ten pravý"? Že každý človek je natoľko jedinečný, že by mal mať pri sebe iba jedného, toho pravého človeka? V opačnom prípade bude neštastní? Alebo veríte tomu, že láska vzniká na základe dlhodobého stretávania sa dvoch ľudí?

japonecka

zdradca- velmi sa mi paci ako opisujes " Horsie ze ani zeny od muzov nevyzaduju aby boli ohladuplni a pozorni. Tym ich to nenuti byt." Toto je presne krasne spisane do jednej vety moj nazor ze v konecnom dosledku su to zeny ktore kazia muzov lebo nic nevyzaduju... preto sa len tazko stretnes s muzom ktory ti otvori dvere na aute aby si nastupila al. na nejakom podniku, pobozka ruku atd... takito muzi uz zial vymreli..a ak su tak sa daju spocitat pocas celeho zivota na prstoch jednej ruky... a preco? Pretoze zeny nevedia ako sa pri takychto muzoch chovat. Jeden moj kolega raz na prvom rande otvoril dvere na aute dievcatu a ona sa ho na oplatku spytala ci je homosexual ze take veci robi alebo ci ju povazuje za neschopnu otvorit si sama... ja taketo veci povazujem za obdivuhodne pretoze takyto muz zenu vedla seba robi vynimocnou... a je to uzasny bonus ku vsetkemu co jej ponuka... co dodat...

Filip TT

Pistek nebud prosim taka zlomena, nezobrala si si nic z toho co som napisal? Ved som sa snazil vysvetlit na mojom vlastnom priklade, ze nadej zije vzdy. Boh ma aj plan B, neboj. Alebo to vidis tak, ze bud tento alebo nikdy nikto viac u teba nema sancu?

ivobrick

No to vam teda zavidim ze si mozete takto este aj vyberat. Su ludia ktori si partnera/ku nenajdu nikdy. Dovod je jednoduchy - vyzor - to 'najdolezitejsie' v tejto xxxxxxxxx dobe.
Ked tak nadtym premyslam, mate pravdu, pre mna nebola ta prava zatial ani jedna.

Filip TT

Pistek, kedysi som poznal jedno dievca, podla ktorej som zistil, co vlastne chcem. Kym som si to vsak uvedomil, ona uz mala ineho chlapca. To vsak nebolo dolezite, viem, ze vtedy nebola pre mna vhodna doba, viem ze aj keby spolu zacali vztah, nechala by ma. O niekolko rokov neskor som vsak na zaklade toho rozoznal svoju mnazelku, s ktorou sme manzelia uz 16 rokov. Preto som napisal, ze ten pravy prichadza v pravy cas.

Nech sa ti dari Pistek.

Filip TT

Pistek, kedysi som poznal jedno dievca, podla ktorej som zistil, co vlastne chcem. Kym som si to vsak uvedomil, ona uz mala ineho chlapca. To vsak nebolo dolezite, viem, ze vtedy nebola pre mna vhodna doba, viem ze aj keby spolu zacali vztah, nechala by ma. O niekolko rokov neskor som vsak na zaklade toho rozoznal svoju mnazelku, s ktorou sme manzelia uz 16 rokov. Preto som napisal, ze ten pravy prichadza v pravy cas.

Nech sa ti dari Pistek.

pistek

Filip. Ano, uz si tu tak zrejme zapisany) A ja s tym problem nemam.. No z ucty k nemu uz nechcem viac o tom pisat, tocit. Dakujem za pochopenie

Peknu nedelu inak vsetkym prajem