Zápal v tele

Príspevok v téme: Zápal v tele
janka181

ahojte. potrebovala by som poradiť. mám problém s tým, že mi hocikedy opuchne koleno a spuchne, nedá sa mi s ním poriadne hýbať, potom hocikedy aj rameno a aj akoby som mala hocikedy teplotu. v posledných dňoch ma bolieva často hlava, zle na žalúdok, mdloby mám a podobne. Prosím vás čo by so mnou mohlo byť? Môže to byť dáky zápal v tele? ak áno, čo by bolo dobré pre to spraviť? Niečo bez liekov, také domáce liečenie skôr. Ďakujem za pomoc

sabina789

bez k lekarovi! podla hodnot v krvi sa da zapal rychlo odhalit, ak nejaky mas tak potom atb a wobezym, ten pomoze aby prenikli do tkaniv a zlepsi aj ich ucinost

mjanik

tu to treba rozdeliť:bolesti žalúdka-preliečiť komplet trávenie

opuchy nôh-preliečiť obličky.Dobre ličiteľné akupunktúrou

SonaSon

mne presne takto puchli klby na lavej ruke hlavne zapastie a klbiky prstov. podozrenia som mala na kadeco, vysetreni som absolvovala tiez neurekom, lebo boli dni ked som nic v ruke ani neudrzala. zabral mi na to wobenzym po nejakom case - dostala som sa k nemu cez kamosku lekarnicku. obcas ma to este pobolieva ale s tym co to bolo sa to neda ani porovnat..

Norox

Neobjednavam, ja som nastastie zdravy ako repa... Sestra to nosi z USA. Spytam sa vecer otca ci to kupuje aj niekde u nas, napisem