Poradte prosim!!!!

Príspevok v téme: Poradte prosim!!!!
slimaciq

Moj byvaly priatel ma fyzicky, psychicky a citovo tyral, som na dne, doteraz som sa z toho nespamatala.Mam 167 cm a len 45 kg, stale citim,akoby som bola nervozna,preto sa vobec nemozem najest, jem nasilu a len velmi malo,potrebujem pribrat a neviem ako mam zacat normalne jest. Mam ale aj iny problem...po tom,ako sa ku mne zachoval sa na mna vykaslal a zameral sa na druhe dievca, ktore chce dostat. Z videnia ju poznam....nechcem, aby dopadla ako ja, lebo on nikdy lepsie so zenami zachadzat nebude a skor ci neskor ublizi aj jej. Mam ju varovat? Poradte prosim!

tima

ja takym ludom neverim, ze sa zmenia. radsej ruky prec a zacat znova zit(bez neho). mozno by bol nejaky cas akoby vymeneny, mily, ale to vsetko by bola len pretvarka nic viac. mal si uvedomit vtedy co spravil..... vela stastia s niekym kto si ta naozaj bude uprimne vazit.

slimaciq

Dakujem ku gratulacii damaxy...odvtedy, ako som sem naposledy pisala som urobila jeden maly "pokrok". Prekonala som sa a isla som do nasho studentskeho baru za kamaratmi, oslavovali sme promocie, no medzi mojimi spoluziakmi bol aj "on"...chcela som sa rozlucit, lebo nasledujuci den som uz odchadzala z internatov. Vosla som dnu a anilen som sa na neho nepozrela (sice dalo mi to velmi vela namahy, snazila som sa pretvarovat, ze som vporiadku). Kamarati a kamaratky sa potesili, ze ma vidia, vyobimali sme sa, podavali pusinky...a on tam len ticho sedel, zduty a nikto sa s nim nebavil. Odvtedy mi napisal zopar vycitavych odkazov na ICQ, snazila som si z toho nerobit nic.....a predvcerom mi napisal dlhokansky mail. V nom pise, ze mu je vsetko luto, ze vsetko je jeho vina, ze ma ma stale rad a vidi, ze ja jeho uz nie, zaujima sa o mna a chce, aby som bola stastna...ze chce byt moj kamarat, co mi bude pomahat a ze uvedomuje si, ake velke chyby urobil.....neviem, co si mam o tom mysliet....je to zas dalsie jeho klamstvo? alebo mu naozaj prislo vsetko luto? Neverim, ze sa ku mne dokaze niekedy normalne spravat, porozpravat sa a byt ku mne mily....Ja som schopna odpustit, ale nezabudnem....

slimaciq

aveeva: presne tak isto sa citim aj ja,ked ho uvidim rozbucha sa mi srdce, v hrdle mam hrcu a roztrasiem sa. Ked ho dlhsi cas nevidim,vsetko sa zlepsuje,ale ked ho stretnem,zas sa to vrati. Prajem si,aby som ho uz nikdy nestretla...

aveeva

Ahoj slimaciq, všimla som si tvoj príbeh až dnes a chcem sa s tebou podeliť o svoju skúsenosť. Ja som prežila podobný smutný príbeh, mala som mala sladkých 16, on bol skúsený muž, o 8 rokov starší. Tiež sa ukázal ako tyran, ale ja som bola slepo zamilovaná a trvalo mi štyri roky, pokým som sa od neho odpútala. Našťastie s pomocou mojej mamy sa všetko dobre skončilo, aj ked dlho predlho som mala z neho strach, hlavne večer ked som šla domov za tmy, napr. v zime, chodieval k autobusu a čakal ma, že ma odprevadí domov. Odvtedy prešlo mnoho času, ja som sa šťastne vydala, mám dve detičky, ale následky nesiem stále. Keby som ho stretla aj teraz po 20 rokoch, v hrdle sa mi spraví hrča a kolená sa mi podlamujú... Ty to zvládneš určite lepšie a hlavne sa skús z toho pouč a nenaleť podobnému vagabundovi.Veľa zdaru.

damaxy

slimáčiq,čas hojí všetky rany,ktoré nám uštedril.Gratulujem k tým štátniciam a prajem ti pekné leto.To tvoje štastie iste na teba čaká.Skus ho pohladat.

slimaciq

Dakujem vam velmi pekne za vsetky rady. Tu holku som nakoniec nevarovala, ani som sa s nou nerozpravala. Predvcerom som urobila statnice a uz sa na internat pridem len odubytovat.Dufam,ze ho uz nikdy nestretnem. Stale mi nie je dobre, je mi velmi smutno, ale uz aspon zacinam trochu lepsie jest. Dufam, ze mate pravdu a cas vsetko vylieci....zatial to este stale velmi boli...

barbie

varuj ju a ak na teba neda aspon si ty nebudes vycitat ze si jej neskusila pomoct zelam vela stasia a mozes skusit nastivit psychologa mozno ti pomoze a ty nakoniec budes vediet aj papat drz sa pa

damaxy

slimáčiq nechaj minulost tam,kde patrí,v minulosti.Doležitý je dnešný den.Chceš byt štastná a spokojná.Tak bud.Je to v tvojich rukách.Dievčatá ti dávaju dobré rady.Nezabudni na to-všetko zlé sa raz na dobré obráti.

maruska213

slimaciq nechci sa pomstit,ja vie ze to neni spravodlive,ale ver mi ze sa mu to vrati aj s urokmibmozno to bude trvat dlho ale urcite sa to vrati vsetko zle ale aj dobre sa nam vrati,ved on je vlastne chudak ,dusevne plytky clovek jeho treba lutovat,ale aby si prisla k tomuto zaveru je este skoro,este to velmi boli ale prides na to nemysli na neho ako na nepriatela,mysli na neho ako na niekoho koho treba lutovat, zdvihni hlavu a chod dalej dokaz mu ze ty si hodnotny clovek ktory dokaze zdolat vsetko nech lutuje co stratil a bude trpiet on ,dokazes to pa

slimaciq

vikina a maruska: dakujem vam za velmi mile a povzbudzujuce odpovede.
Ja dufam,ze sa z toho casom dostanem,aj ked tak skoro to urcite nebude, este je to cerstve. Vymazala som ho zo vsetkych kontaktov,budem ho ignorovat a nebudem ticho...budem o tom hovorit. Kde je ale na svete spravodlivost? Da sa nieco proti tomu urobit, aby ten chalan dostal co mu patri? Nie je predsa mozne, aby on behal po svete stastny a nicil dievcata a ja aj jeho buduce budeme znicene...