Poradte prosim!!!!

Príspevok v téme: Poradte prosim!!!!
slimaciq

Moj byvaly priatel ma fyzicky, psychicky a citovo tyral, som na dne, doteraz som sa z toho nespamatala.Mam 167 cm a len 45 kg, stale citim,akoby som bola nervozna,preto sa vobec nemozem najest, jem nasilu a len velmi malo,potrebujem pribrat a neviem ako mam zacat normalne jest. Mam ale aj iny problem...po tom,ako sa ku mne zachoval sa na mna vykaslal a zameral sa na druhe dievca, ktore chce dostat. Z videnia ju poznam....nechcem, aby dopadla ako ja, lebo on nikdy lepsie so zenami zachadzat nebude a skor ci neskor ublizi aj jej. Mam ju varovat? Poradte prosim!

maruska 213

dievcatko moje zlate v prvom rade sa musis dostat z toho ty az potom mozes pomahat inym,viem o com hovorim ja som prezila to iste ale s tzm rozdielom,ze ja som bola za neho vydata a mala som s nim tri deti trvalo to 16 rokov,poznacilo ma to na cely zivot a najviac moje deti a to ma strasne mrzi, bud rada ze sa to stalo teraz pokial si slobodna ,vies vsetko zle je na nieco dobre ver mi mam to odskusane,takze,zivot pre teba neskoncil,pro jedno vtace slunce nesviti,zivot este len zacina,toho sa drz,neukaz mu ze si nestastna,ved to chcel ty si predsa silna zena ty mu tu radost nespravis ze budes chodit ako zmoknute kura, hlavu hore bude dobre,drzim ti palce dokazes to verim ti

vikina

Ahojcek. Ja som prezila podobny pribeh ako ten tvoj. 169 CM a 45 kil po psychickej stranke na dne a on si hladal dalsie.....Dam ti radu: staraj sa len teraz o seba aby si sa zo vsetkeho dostala a nechaj na ostatnych nech si sami riesia svoje zivoty. Ja som to tak nepsravila a este dnes mam so svojou psychikouproblemy. Si jedinecna bytost to si zapamataj a ver ze pre teba existuje laska ktora si ta zasluzi a bude ta milovat a nie ti ublizovat. Teraz zi len pre seba.....to ti pomoze. Drzim ti palce a nesmut, cas vsetko vylieci :)

slimaciq

janica: dakujem za rady, mne to drvalo velmi dlho, kym sa ukazal bolo to vyse pol roka. Dovtedy som sa namotala a zamilovala po usi tak, ze keby mi niekto zacal hovorit, aky je, nebudem verit druhym, ale jemu. On s nou este nechodi, ale uz sa ju snazi dostat. Vie byt neskutocne mily zlaty cukrik a tak si ju omota okolo prsta, ze mu bude zobat z ruky....potom uz bude neskoro...

jancia

ak mas dobru priatelku tak sa snou porozpravaj.pomoze to.ak nie,tak mozes kludne napisat vsetko mne.som urcite starsia ako si ty,a mam uz vselico zle zasebou.ak budem moct urcite ti pomozem.a rada.

jancia

varovat ju nemusis, ak je inteligentna tak nato ze je hlupi surovec pride richlo aj sama.kolko to trvalo tebe? ak si nervozna,tak nesed doma,ale chod mezi ludi.a stym jedenim ak to ozaj nejde,tak sa porad s odbornikom.ja ti radim jedz male davky,tiez pomali ale casto.

slimaciq

janica: ja som sa s nim rozisla pred 4 mesiacmi, ale tym jeho ublizovanie neskoncilo. nevedel zniest prehru, urazila som jeho ego a po rozchode bolo vsetko dvojnasobne horsie. Smola je,ze ho musim stale stretavat, byva na tom istom internate...tak rada by som to niekomu vsetko vyrozpravala, velmi ma to tazi.....co sa da spravit s takym clovekom? co sa stane, ked ho udam?

damaxy

v prvom rade musíš sa dat dokopy.Upokojit svoje telo a dušu a problémy iných nerieš.V tvojom stave,ktorý popisuješ si suca do ruk psychiatra,nie zachranovat druhých.Ked príde čas,budeš pomáhat,teraz si však dolezitá ty.Daj sa dokopy a potom uvidíš.