Anorexia - prehanadlo

katie_K

Presne tak strach z pribratia to mám stále...o prehanadlach som toho veľa nevedela kedže som nimi nezačinala.za tie roku choroby.Ďakujem odvtedy čo som.tri.dni ich mala zatial a.tefa snas sufam neužijem...ked uz tak prepadne radsej hladovka ale aj to viem sama o PPP toho dost ....aj prežila svoje.\.Cenim si rady

lombardo1981

A práve v tom je to riziko... ovládol ťa strach z pribratia... takto to vždy začína... a napokon to skončí ďalšou závislosťou na preháňadlách.
Naozaj si s nimi nezačínaj. Je to obsesia, podobne ako neprimerané cvičenie, ktorej sa veľmi ťažko zbavuje. A ktorá, podobne ako cvičenie či jedlo ovládne tvoj život.

katie_K

Tak chcela som vedieť,lebo za ten čas choroby ma to ani nenapadlo uživat az teraz som mala veľmi kriticke a ťazke dni až ma to ovladla ANA,ale snad tri dni neuskodilo mi hadam. Tak ja.som.bola v Pezinku na psychosomatickom oddeleni.

andie66

Škodlivý určite. Asi Ti to je v podstate šum a fuk, ale prosím Ťa, bolo by dobré, keby si to šmarila do koša. HNEĎ. Kde si sa naposledy liečila?

lombardo1981

Ja som užívala preháňadlá viac ako 2 roky. No stretla som babenku, ktorá ich v nadmernom množstve užívala 10 rokov. Potom už ani po nich nemohla ísť na WC. A to si vzala 2 fľaštičky. Našťastie to chirurgovia "uvoľnili", ale radšej ani nechci vedieť, kadiaľ to z nej vychádzalo. Takže s preháňadlami si nezačínaj.

katie_K

A ako dlho si ich brala? ja len či mi uškodilo keď som si dala jedno tri dni po sebe ci to ovplyvni nejak.moj stav k horšiemu.Ďakujem za info tak ako v živote som za.tie roky choroby nebrala nic az teraz ma.to total ovladlo...

gabi2252

Vykašli sa na preháňadlá. Ja som si s tým spôsobila fakt veľké problémy a vtedy som naozaj ľutovala, aká som bola sprostá. A aj tak sa z toho nechudne, takže to radšej vyhoď do koša lebo neskôr na to doplatíš.

Katie_K

Ja mam opačny problem s tym že ja nejem,pracovna vycerpanost,nevladala som a rak som siahla po tom ryn ze ma to ovladla choroba a vien že si tym ubližujem preto som chcela vediet ze ked som uzila tri tie regulax zuvacie kostky ci mi to nejak ovlypni stav. Ale i tak dakujem za odpoved