Imunita - základ pevného zdravia

lenockaaa5

Posilnite svoju imunitu prírodnou moringou. Produkty sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu zodpovedáme my. Pestovanie Moringy karibskej prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Mata242

Ahojte :-) Na posilnenie imunity môžem odporučiť bylinnú zmes z bylín Tulsi a Kutki, môj manžel ju užíva proti alergii a postupne sa mu podarilo aj úplne vysadiť lieky -odkaz odstránený- :-)

inspirator

Imunitný systém nie konštantná veličina.
V hociktorom veku sa dá obrovsky nabudiť a znovu dopomôcť organizmu aby sa pozviechal.
V čom vidím ja hlavný dôvod absencie imunity ? Nielen stres, negatívne zmýšlanie, stále napätie - o tom vie každý - predsa s tým mnohí nič nerobia. Ale že hrubé črevo - ako hlavná zložka imunity je zanedbávané a o tom sa málo kedy rozpráva. Pritom vyčistenie hrubého čreva je veľmi veľmi dôležiým ozdravovacou ba až liečiacou metódou.
Ak budete chcieť jeden netipický ale o to užitočnejší postup sem môžem pridať. A nielen to , môže sa cez črevá aj liečiť medikamentmi zospodu a veľmi účinne - ten postup vám opíšem nabudúce ! Pozdravuje a dobré zdravie praje inšpirátor Štefan

inspirator

Imunitný systém nie konštantná veličina.
V hociktorom veku sa dá obrovsky nabudiť a znovu dopomôcť organizmu aby sa pozviechal.
V čom vidím ja hlavný dôvod absencie imunity ? Nielen stres, negatívne zmýšlanie, stále napätie - o tom vie každý - predsa s tým mnohí nič nerobia. Ale že hrubé črevo - ako hlavná zložka imunity je zanedbávané a o tom sa málo kedy rozpráva. Pritom vyčistenie hrubého čreva je veľmi veľmi dôležiým ozdravovacou ba až liečiacou metódou.
Ak budete chcieť jeden netipický ale o to užitočnejší postup sem môžem pridať. A nielen to , môže sa cez črevá aj liečiť medikamentmi zospodu a veľmi účinne - ten postup vám opíšem nabudúce ! Pozdravuje a dobré zdravie praje inšpirátor Štefan