Imunita - základ pevného zdravia

Minimimi

Dobrý deň, nám doma sa na imunitu osvedčili produkty z tejto firmy bewit.love
Je to česká firma, produkty sú certifikované a oproti iným firmám majú celkom prijateľné ceny a produkty vhodné aj pre deti. Pri synovi používam prawtein Kids, sú to mixované kakaové bôby a chuť je taká čokoládová, aspoň teda synovi to tak chutí a aj sa pekne rozpapal odkedy ho užívame, dovtedy mi nejedol takmer nič bewit.love a esenciálny olej, ktorý je vlastne zmesou na imunitu, natieram zriedený v kokosovom oleji na plosky nôh dvakrát denne alebo len difúzujem v izbe na hodinku a pomohlo, choroba sa ho drží maximálne dva dni bewit.love Predtým som ale vyskúšala všetky možné produkty z lekárne aj od iných firiem a efekt to nemalo žiadny. Taktiež produktami pomáham aj sebe a svojim blízkym na rôzne problémy, ak máte konkrétny problém rada poradím, môžte aj napísať na michalaorsagova@gmail.com. ?

Sandruska

dobrý deň, počuli ste niekto o vitamíne C, ktorý sa vstrebáva lipozomálne? Prípadne, máte s tým skúsenosť?chcela by som pre syna, býva často chorý

Jk7991

Posilňovať imunitu je potrebné počas celého roka. Mne sa veľmi dobre osvedčil wobenzym. Vždy som jedol pestrú stravu ale zavše je potreba pomocná ruka.

mariama254

For you - KlaraKu
Tieto posledne roky sa snazim aby sme mali co najpestrejsiu stravu, dostatok pobytu vonku, prechadzky, chodime aj behat s muzom po poobediach, kedze uz je skoro tma. Plus liek na imunitu a teda dari sa nam byt v pohode. Ze ziadna nadcha, kasel alebo cosi podobne, co je u mnohych v dnesnej dobe kvazi normalne.

7klaudiinka7

Najideálnejšie je, ale starať sa o seba celý rok. Viem to podľa seba, že liečba imunity nie je záležitosť pár dní, pár týždňov, ale je to všetko na oveľa dlhší čas a teda treba to mať na pamäti. Výsledky sa hneď nedostavia, ale to je normálna vec.

celebrita

klara ono najlepšie je posilňovať imunitu celý rok aby sme nemali problémy ani v tomto chrípkovom období.
Lebo keď sa niečo objaví, nejaký problém, tak potom nie je úplne jednoduché sa z toho rýchlo vylízať. Potom to už je na dlhšie.

vvendy

jozinoU prikláňam sa aj ja, mám skúsenosť s enzýmami a oplatí sa do nich zainvestovať a brať ich dlhodobo ;) aj na imunitu sú fajn, aj pri mykóze mne dobre padli ;)