Imunita - základ pevného zdravia

swistica

Mily Tomas, nas organizmus si ale nastastie dokaze vyrobit enzymy potrebne na stiepenie potravy uplne sam. Existuju dokonca obavy, ze ak zdravemu organizmu - cize organizmu kde nie je diagnostikovana porucha produkcie traviacich enzymov, budeme dodavat enzymy umelo, zacne sa na to spoliehat a znizi produkciu vlastnych enzymov. Cize ja osobne tu vplyv wobenzymu na imunitu nevidim. Dokonca ani samotny vyrobca to neuvadza vo svojom letaku.

Tomaas 12345

swistica :

Wobenzym štiepi jedlo a tým ulahčuje trávenie, a teda aj žalúdok sa menej namáha a žalúdok je s črevom v ktorom sa tvorí imunita prepojený, respektíve ľahšie trávenie podporuje i črevo v ktorom sa tvorí imunita.

swistica

Gregorianka - neskusis nam vysvetlit ako enzym stiepiaci potravu moze mat vplyv na tvoju imunitu? Celkom ma to zaujima :-)

gregorianka

pridam aj ja svoju skusenot - pred cca piatimi rokmi som mala tazkosti s imunitou, brala som aj 5- 6 atb rocne, ziadn na zapaly nezaberali... hladala som preto rozne ine prostriedky, ako posilnit imunitu a potom mi v jednej lekarni odporucili wobenzym.. a nic lepsie sa mi nemohlo stat, brala som kuru a beriem ho aj teraz preventivne podla nbavodu a som zdrava ako ryba :)

lenockaaa5

Zvýšte svoju imunitu a dodajte vitalitu s produktami od Avita s obsahom Moringy. Prečítajte si o jej účinkoch viac: avita.sk