Smola v zivote

Príspevok v téme: Smola v zivote
moli34

vsade kde sa pohnem mam smolu,vsade ,uz my z toho sbe a bojim sa odist z domu,velmi ma to nici,stavam sa voci vsetkym agesivna,lebo ma to trapi,ze preco prave je.to je taka smola ze vsetko co urobim a malo by to ucite vyjst na stopercent tak sa to pokazi.napiklad idem k doktorke ,po dlhom hladani ma niekto zobral ,lebo nik nebol ochotny ma zobrat aj ked mam na to pravo.cela stastna ze som u nej bola a dala my lieky a ze mam prist za mesiac,tak mesiac ubehol ako voda,skusim tam zavolat ze teda pridem vtedy a vtedy..a ona ze si mam najst niekoho ineho lebo doktorka odisla z fin.dovodov..domna palava ,stres,to by som nebola ja,ze to takto dopadne,tesila som sa zbytocne a takeho situacie su na denno dennom poriadku,ludia ja fakt uz nemozem ,niesom hlupa,viem ze neprehanam.lebo toto by vadilo kazdemu,stale smola smola a smola.co mam robit?co?alebo poviem este jeden pribeh bola som tiez objednana u doktorky a ona ma nezobrala lebo som si zevraj pomylila datum a ze ma nemozem zobrat a v cakarni iba 4 ludia,pekne ..chcem si kupit hent a akurat to tam neni.idem do doktorka a akurat ti povie ze mam zly den ,ze nikdy tolko ludi nemaju ze akurat dnes maju vela..ludia co my na toto poviete?velmi vela by som vedela rozpravat ale to jedine sukromnejsie..naozaj kto nezazije -neuveri.predstavte si ze vas nieco bavi,chcete nieco robyt a vas brzdi smola ,je to hrozny pocit,stale ma to brzdi!je to na porazenie,na infarkt!stale ked nieco chcem urobyt tak to nevichadza!!!stale!nechcem sa stazovat ale uz aj obycajne mlieko v obchode si nemozem kupit!myslite ze mam porobene?ja si mysllim ze ano,lebo toto co sa my deje nikto nechce uverit,nemam robotu lebo hento tamto..som v bludnom kruhu a stale smola smloa,akokeby niekto nechcem aby som sa mala dobre a mala v zivote stastie,lebo vie ze by som vela dokazala!bojujem,ale neviem ako to mam zlomit !chcem zit ale nie takto ze ma to stale prenasleduje ,na kazdom kroku co urobim!viem ze nie vsetko je vzdy ruzove,uvedomujem si to ,ale toto co sa mne robi ,to uz hanici z neuveritelnostou,fantaziou,alebo ako by som to nazvala,fakt neuveritelne!nikto my nechce pomoct nikto s tymto a hlavne neviem ako si ja mam s tym sama pomoct..kiezby niekto existoval a vedel ma pohopit..nebeiem sa priliz vazne,viem ze to co sa deje je fakt uz moc naozaj..neviem sa pohnut do zivota!stale ma to prenasleduje ako taky slizky had!

Cliattsi

Ja tiež patrím k ľuďom, ktorým sa podobné veci dejú. Ale tí druhí ľudia, ktorým život ako tak vychádza to nemusia pochopiť a niektorí sa vám za to aj vysmejú a môžu povedať, že sa ľutujet, život je krásny a pod., pričom to nemusí byť pravda. A niektorí z nich aj povedia, že mám negat. myslenie. Ale to si ja moc nemyslím. Lebo keď sa sústavne toto človeku deje a len stagnuje, stále stojí na jednom mieste, je to o ničom. A aj takýto je môj život. Dávno som chcel byť úplne niekde inde, než teraz som.Život ma tiež nebaví a teraz si aj uvedomujem, že sa určití ľudia kvôli tomu aj zabijú.
Ešte horšie je, keď vám poškodia zdravie doktori tým, že vám povedia, že vám nič nie je a ste nútení ísť do roboty kvôli peniazom za cenu zhoršeného zdravia, pretože väm tie peniaze nikto len tak nedá.
Pričom ak sa vám tam ešte viac zhorší stav- budete trvalo neschopný pracovať, nebudete mať robotu, po čase nebudete mať peniaze, potom možno pôjdete na ulicu a.....tam už je človek blízko smrti aj bez samovraždy.
Je to o ľuďoch, ktorí ovplyvňujú naše životy. Nečudujme sa preto, že vidíme tých ľudí na ulici bez strechy nad hlavou.
Ešte horšie je keď máte zdrav. problémy a žijete jen z toho.. .minimálneho inv. dôchodku.
Niekt. ľudia aj skočia pod vlak.
Myslím si, že každý človek hľadá urč. naolnenie a progres v živote. Ak ho dlhodobo nenachádza, uvažuje o jeho ukončení. Myslím si, že to dáva aj logiku. Nemajú tu tí ľudia prečo byť a neustály zápas so životom ich nebaví.
Nebaví ma život.

Cliattsi

Ja tiež patrím k ľuďom, ktorým sa podobné veci dejú. Ale tí druhí ľudia, ktorým život ako tak vychádza to nemusia pochopiť a niektorí sa vám za to aj vysmejú a môžu povedať, že sa ľutujet, život je krásny a pod., pričom to nemusí byť pravda. A niektorí z nich aj povedia, že mám negat. myslenie. Ale to si ja moc nemyslím. Lebo keď sa sústavne toto človeku deje a len stagnuje, stále stojí na jednom mieste, je to o ničom. A aj takýto je môj život. Dávno som chcel byť úplne niekde inde, než teraz som.Život ma tiež nebaví a teraz si aj uvedomujem, že sa určití ľudia kvôli tomu aj zabijú.
Ešte horšie je, keď vám poškodia zdravie doktori tým, že vám povedia, že vám nič nie je a ste nútení ísť do roboty kvôli peniazom za cenu zhoršeného zdravia, pretože väm tie peniaze nikto len tak nedá.
Pričom ak sa vám tam ešte viac zhorší stav- budete trvalo neschopný pracovať, nebudete mať robotu, po čase nebudete mať peniaze, potom možno pôjdete na ulicu a.....tam už je človek blízko smrti aj bez samovraždy.
Je to o ľuďoch, ktorí ovplyvňujú naše životy. Nečudujme sa preto, že vidíme tých ľudí na ulici bez strechy nad hlavou.
Ešte horšie je keď máte zdrav. problémy a žijete jen z toho.. .minimálneho inv. dôchodku.
Niekt. ľudia aj skočia pod vlak.
Myslím si, že každý človek hľadá urč. naolnenie a progres v živote. Ak ho dlhodobo nenachádza, uvažuje o jeho ukončení. Myslím si, že to dáva aj logiku. Nemajú tu tí ľudia prečo byť a neustály zápas so životom ich nebaví.
Nebaví ma život.

Porobenie

Hmm.zaujimava tema,premyslali ste niekedy nad porobenim?to,ze aj tvoja mama sa trapi s alkoholom tiez nemusi byt z nicoho nic..ludia na to uz davno zabudli,no kedysi na tieto veci verili a robili lepsie..doktor vam s tym nepomoze i ked vedia ze taketo veci existuju..kde by boli? Aj cela ich farmakoterapia..vedia ze existuje porobenie,z oci aj prekliatie..aj ulak..priklad:pan mal neskutocnu smolu vo vsetkom na co len siahol,skoncilo to unho zdravotne zle,samozrejme,nic mu nezistili pan uz umieral a bol uplne zdravy!!!nakonie aj zomrel,nenasli mu pomoci..je vela takych pripadov a preto bez priciny zomieraju aj male deti..zamyslite sa nad tym trosku a uvidite ci viac pomahaju doktori alebo odrabaci a ludovy liecitelia..pekny den

Jana Lukacova

smoliarko: smola, ktorú ste v živote zažil/zažívate predstavovala/predstavuje pre Vás príležitosť na zmenu vo svojom živote, zatiaľ ste ju však nevyužil, naopak nechal sa ňou viesť. Nikdy však nie je neskoro. Môžete sa teda ďalej ľutovať alebo dospieť k uvedomeniu, že niekto "hore" sa Vám tou smolou v živote snaží niečo povedať, na niečo Vás upozorniť..aby ste vyrástol, dozrel.

smoliarko

cavte smoliari,mam 45 a cely zivot smolu a ako pisete aj vy stale sa to stupnovalo az som tomu podlahol a vzdal sa.lebo cim dal a viac sa snazite tak to budete mat horsie.uz som uvazoval aj o s........e,ale som slaboch.zavidim tim co to urobili.ak existuje zivot po zivote tak prosim boha aby som sa uz nikdy nenarodil,moj zivot bol totalne utrpenie.musel som urobit v minulom zivote nieco strasne ale strasne zlééé.

Lary

Nemusíš tomu veriť ale karma funguje.Nechcem a ani nemam prâvo ťa sùdiť .Nikdy ma nenapadne ked vidìm ze cloveku sa nedarí ze tak mu treba lebo za to si moze sám.Clovek sa najlepsie poucì na vlastných živ.situáciâch nemusíš vedieť preco sa ti to ci ono prihodilo je dôležité ako s tym naložíš.Nebudem sa tu priet z nikým ci mam pravdu alebo nie ale ppviem ti dva pribehy.Moj známi celý zivot kradol co videl jednèho dna mozno to nebolo naraz vsetko sa mu kazilo auto,fen,mixer televizor co chytil mu horelo pod rukami.Všetko v živote vràtime do poslednèho centu.Jožo Pročko vela krát povedal otvorene preco prestal robit to co robil....zacali sa mu diat neuveritelne veci .Asi si povieš nikomu v tomto zivote nic zleho som neurobila .Ale stojì to za to porozmýšľať o sebe .Samozrejme nefunguje to tak plytko že bojim sa aby ma osud nedobehol a tak sa budem snažiť.Snažit sa treba ale musi to byť zo srdca.Že druhy robia zle a maju sa dobre?Nemaju a keby aj na oko mali tak to ze budem dobry a budem mať s toho prospech ....tak to je už obchod lebo čakám za to niečo.Neveríš tak asi je čas začať .

Ipsik

Nemožno za všetkým vidieť len kliatbu, to by bolo minimálne divné. Ale poviem ti k tomu niečo, vieš, ľudia na východe sa už tisícročia zaoberajú týmito vecami a vedia toho teda dosť. My sme sa na to vykašľali, lebo sme si povedali, že máme medicínu a tá vyrieši všetko. Ale tak ako nikto nie je dokonalý, tak ani nič nie je dokonalé, čo robí človek. Si zober, že máš nejakú vec a po nejakom čase sa ti pokazí. Berieš nejaké lieky a sú z toho vedľajšie účinky. Človek sa má právo rozhodnúť aj napriek akejkoľvek diagnóze nebrať lieky. Nie je to jednoduché, áno, lieky dokážu človeku život uľahčiť, ale máme túžiť len po absolútnom luxuse? Všetko si môže človek zvážiť aj sám. Je to v prvom rade tvoje telo a tvoj život a nikto múdrejší ti nemôže nič nanútiť. Ja som bol posledne u svojho lekára. Podľa mňa je na tom už oveľa lepšie ako posledne:-)
A čo sa s Vami stalo babka, že ste tak dlho nechodili, pýta sa lekár? Nuž, viete, chorá som bola pán doktor, chorá:-D
Nič viac ti neporadím, lebo ti tiež nič nechcem nanútiť. Rob, ako uznáš za vhodné. Kto hľadá, ten nájde.