Rozisiel sa so mnou frajer..

Príspevok v téme: Rozisiel sa so mnou frajer..
12346764322

Rozisiel sa snou chalan este pred 3 mesiacmi ale proste neviem sa z toho nejako dostat lebo to bolo z nicohk nic.. :) po 1 roku a 2 mesiacoch povedal zrazu ze ma nelubi a aj tk zo dna na den tak sme sa rozsisli a assi dva mesiace sa na mna pytal skym som co robim do kedy som vonku a tak.. a ronil napriek ze stale vravel ako si teraz uziva ci co :) pomozte prosim a pobedzte nato vas nazor :)

julka1111111

Je to veru zvláštne správanie, možno čakal, že budeš doma sedieť a plakať do vankúša a vypisovať mu nech sa k Tebe vráti a nič také sa nedeje. Niektorí chlapi sú ješitní :-) Už len to čo si napísala, že jedna Tvoja časť chce byť s ním a druhá chce na neho zabudnúť vypovedá o tom, že asi to nebolo to pravé orechové s ním. Ja keby mám možnosť, tak mu napíšem, že čo tým sleduje, ak Ti napíše aj z iného nicku.

12346764322

Ved to.. vies julka ja ani neviem jedna cast dufa ze este spolu budeme a ta druha chce nanho zabudnut a uz nikdy neriesit :) :/ takze ani sama neviem co chcem.. pretoze ked mi je fajn a vidj ze ho neriesim tak napise alebo proste nieco :) ako ja snim nekomunikujem vobec nemam ho v priateloch ale ked mi napise cez iny fb tak vtedy hned neviem ze to je on

julka1111111

Mňa to aj teraz po vyše roku zabolí keď ho zahliadnem. Ale skôr preto, že mi vtedy veľmi ublížil (najmä ten spôsob ako sa so mnou rozišiel) a trochu tej bolesti ešte niekde vo mne isto je. Čas však zahojí všetky rany a nemôžeme čakať, že to príde ihneď (väčšinou vtedy keď to najmenej čakáme :-)) Ak si chceš byť na istom tak sa ho rovno spýtaj, či Ťa chce naspäť alebo z akého dôvodu Ti píše. A ak sa len nudí a ty si človek, ktorý mu ten čas má akože vyplniť, tak s ním preruš kontakt. Ty sa potrebuješ vyliečiť a pomaly zabudnúť.

12346764322

Juli ĎAKUJEM :) Ale vies uz sa z toho dostavam a zrazu bum pise mi z ineho fb vypytuje sa na mna.. s kym chodim von co robim.. a taak robi napriek takze neviem nerobim si nadej ale tak no :)

julka1111111

Ahoj, no mne sa stalo niečo podobne, ale boli sme spolu čosi dlhšie. Tiež sa mi ozval po mesiaci ako sa mám. Ja som to pochopila tak, že má o mňa záujem a spýtala som sa ho prečo mi napísal. On na to povedal, že len tak nech z toho nič nerobím a rozlúčil sa. Jedine mi tým ublížil, takže ja byť Tebou idem si ďalej svojim životom a zabudnem na neho. Si silná žena a ako som zvládla rozchod ja, zvládneš ho aj ty. Určite Ťa čaká niečo ešte lepšie :-) (vlastná skúsenosť :-)). Drž sa. pa