Rozisiel sa so mnou frajer..

Príspevok v téme: Rozisiel sa so mnou frajer..
12346764322

Rozisiel sa snou chalan este pred 3 mesiacmi ale proste neviem sa z toho nejako dostat lebo to bolo z nicohk nic.. :) po 1 roku a 2 mesiacoch povedal zrazu ze ma nelubi a aj tk zo dna na den tak sme sa rozsisli a assi dva mesiace sa na mna pytal skym som co robim do kedy som vonku a tak.. a ronil napriek ze stale vravel ako si teraz uziva ci co :) pomozte prosim a pobedzte nato vas nazor :)

zufaladalsia

vyse roka.. a stale sme v kontakte.. a ja hlupa stale dufam, ze sa s nou rozide a vrati sa ku mne :( je to hlupost viem

julka1111111

zufaladalsia Viem ako sa citíš, ja som zažívala to isté. Musela som podávať výkony v práci a pri tom som nemala ani silu dýchať. A človek, ktoré mu som dôverovala a vkladala do neho svoju budúcnosť nevedel čím prechádzam a nechal ma v tom samú. Ale zdvihla som hlavu a išla som sama svojou cestou bez neho. Niektoré dni boli horšie, v niektoré dni som bola na seba pyšná ako zvládam svoju prácu. Skús si dávať postupne ciele napr. nepozrem sa na mobil 15 min. či mi nevolal a predlžuj postupne si čas..nevadí isto to nepôjde hned od začiatku..ale keď sa Ti to podarí pochváľ sa..musíš sa od neho odpútať..

zufaladalsia

julka, lenze mna nic nebavi.. stale na neho myslim.. stale sa pozeram na mobil ci mi nevolal, nepisal.. v praci (robim kancelarsku pracu) takze potrebujem sa sustredit ale neviem sa :( pritom mam dobru pracu v ktorej moje dalsie posobenie zalezi od mojich vykonov.. tie su vsak dost slabe kvoli nemu :(

julka1111111

123456 Tieto pocity tiež poznám, človek ráno vstáva s tým, ako je pyšný že zvláda to čo sa mu stalo, ale zároveň dúfa sem-tam, že sa ten dotyčný vráti. Podľa mňa je to normálne a človeku to pomáha pomaly sa zotaviť z bolesti. Až jedného dňa sa zobudí a zistí, že zvládlo a je z neho nový človek. :-)

julka1111111

zufaladalsia Ja by som prestala s ním komunikovať úplne. Toho koho si vybral nech s ním žije. Je to uplne od neho sebecké, že Ťa takto TRÁPI. áno trápi, pretože Ti nedovolí žiť Tvoj život. Každý je si strojcom svojho šťastia, takže je to na Tebe akou cestou sa vydáš.