Ako traviť voľny čas?

hellkazuza

tak asi si treba najst len to co ta bude bavit, kedze kazdy ma inu predstavu o traveni volneho casu, pokial teda cvicis tak to, alebo sa ist niekam prejst, citat knihy, zacni malovat, skusaj hocico :)

Jofin

Tak každý tráviť čas radšej inak :) Dobrý nápad je aj vypadnúť do prírody, isť cvičiť alebo behat alebo inú zábavku :) Napríklad priatelka sa teraz dosť ponorila do štrikovania a háčkovania... Nakúpila si mega veľa vecí z mimib.sk a teraz sa po večeroch bavká a háčkuje nám rôzne šály a podobné veci :)

vedaahistoria

Všeliako sa dá tráviť voľný čas. Tak napríklad ja som volný čas trávil vytváraním webovej stránky www.vedeckeokienko.sk

Stránka je o skúmaní paranormálnych javoch, posmrtného života, o dokazovaní evolúcie a Veľkého tresku a o vyvracaní biblických mýtov

Zabralo mi to XY hodín volneho času dokial som ju celú vytvoril.

jamesusasmith

Buy Adderall Online
Adderall for Sale
Adderall Buy Online
Where to Get Adderall
Buy Adderall xr Online

Visit here : onlinemedzpharmacy.com

Buy Adderall 20mg Online
Buy Adderall 30mg Online
Buy Adderall 10mg Online
Buy Adderall pills Online
Buy Adderall Online Cheap
how to Buy Adderall Online
Buy Generic Adderall Online
Can you Buy Adderall Online
Where to Buy Adderall Online
Best Place to Buy Adderall Online
Buy Adderall Online without Prescription

Jofin

Hmm, tak ako najlepšie musíš ty sama vedieť, čo by ta mohlo baviť :) Ja som začal osobne prednedávnom hrávať šach a ojednal som si aj konzultácie od sachovetreningy.sk a bavím sa z toho :) Nenajdeš tam možno nejak extra vela kamošov, ale mna osovne to velmi baví :)