14 ročná dcéra 20 ročného frajera?

Príspevok v téme: 14 ročná dcéra 20 ročného frajera?
tatianna2065

Ahojte, mám veľký problém a neviem na koho sa mám obrátiť. Žijem sama s 3 deťmi, manžel mi zomrel pred dvoma rokmi. Mám 21 ročného syna ktorý chodí na vysokú školu a nikdy s nim neboli žiadne problémi. Mám ešte 16 ročnú dcéru ktorá má 20 ročného priateľa ale je veľmi slušná, netúla sa po nociach, dobre sa učí, počúva ma a proste je s ňou všetko v poriadku. Ale mám ešte 14 ročnú dcéru. Mám s ňou veľké problémy a neviem si s ňou poradiť. Chodí do 9. ročníka, učí sa dosť zle, domov sa vracia minimálne večer o 12tej, raz mi prišla aj ráno o 4tej. Neviem ako si s ňou mám poradiť. Vůbec v ničom mi nepomáha, nerešpektuje ma. A prednedávnom som sa dozvedela že si našla 20 ročného priateľa. Už som ho aj stretla, bolo na ňom vidno že pije, fajčí. Stále sa s ňou snažím o tom porozprávať, ale nepočúva ma. Nemyslím si že je nejaký problém vo výchove, som matka ktorá sa stará o deti ukážkovo. Ale s ňou už naozaj strácam trpezlivosť. Prosím pomožte, mám sa obrátiť na nejakú psychologičku. Ja osobne si myslím že má len takúto pubertu, ale bojím sa aby mi v jeden deň neprišla domov tehotná. :(

Kýčera

Tatianna 2065, aká som len šťastná, že som stará a nemám Tvoje problémy. A to, čo sa mi dnes dostalo do uší, tak z toho mi je horšie ako Sewie, mňa v kuse napína a nech by mi prišiel pod ruky taký čávo, mal by o jednu nohu menej. Zajtra hneď ráno zober dcéru ku gynekológovi, a ak už mala pohlavný styk, tak s papierom okamžite naklušte na políciu podať trestné oznámenie o pohlavnom zneužití maloletej na dotyčného. Pôjde na tvrdo do basy a spolubývajúci mu už patrične vysvetlia, ako sa má chovať k deťom. Ver, že si to zapamätá. Inak chybu si spravila aj Ty, že si nezakročila hneď prvýkrát, aby dievča videlo, kde má hranice. Mohla si volať políciu, povedať, že jej hrozí reedukačné centrum, nakoniec aj Ty môžeš mať z toho problémy pre zanedbanie starostivosti. Tak začni konať, poradiť Ti môže polícia, sociálka, právnik, psychológ. A dcéru skroť!