Vekovy rozdiel - priatel mladsi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel - priatel mladsi
elenitsa

Ahojte,

chcem sa spytat na vas nazor... vzdy som mala vztahy s muzmi o niekolko rokov (5-8) starsimi... tento krat som vo vztahu s muzom o 2 roky mladsim a sme spolu velmi stastni. Je vyzrely, ma uzasny charakter a naplna ma tak ako nijaky iny predtym..Nikdy v zivote ma nenapadlo zeby som mohla byt vo vztahu ani s muzom v mojom veku nieto este s mladsim. Ja mam 33 on 31. Samozrejme obaja chceme rodinu aj ked este konkretne plany nerozoberame. Nebavi ho tahat sa po baroch a ani mna nie..obcas si niekam zajdeme ale skor do kina, na veceru al. do divadla. On sa zo mna smeje ze sa tym zaoberam akoby som bola starsia o 20 rokov a ze dva roky nie je vobec nic. Mame vela spolocneho. Moja otazka znie, ma to perspektivu kedz je vekovo mladsi? Nechcem aby to vyznelo ze nemam sebavedomie, prave naopak. Len aby sme sa vyhli roznym spekulaciam o vyzore, tak priatel je normalny sportovy typ nie nejaky vystredny krasavec a vyzera starsie na svoj vek (tipuju mu 33-35) a mna vsetci povazuju za vysoko atraktivnu, s vysportovanou postavou, kedysi som sa venovala aj modeling - (hovorim to tu iba preto aby som nebola povazovana za zenu ktora v 50tke bude vyzerat o 30 rokov stasia, prave naopak. Mne tipuju okolo 28)Prosim poradte, musim na to stale mysliet a mam obavy. Nechcem ho stratit, skor nejako prekonat tento nas vekovy rozdiel. Co radite?

elenitsa

takyjeden - no tak neviem ci aj on dakuje...to bolo za mna :-))) ale dufam ze aj on ;-) tvrdi sice ze je stastlivec ze ma stretol hahahah... tak dufam :-) Dakujem za povzbudenie...vycaril si mi usmev :-) diky moc

takyjeden

Zaspavat v naruci a dakovat pri tom Bohu za partnera - to je naozaj pekne. Ak si myslite obidvaja ze ste si darovani Bohom, tak o ten vztah nemam obavu. To nejake zabky nemozu naburat :)

elenitsa

No nemala som namysli nejake obrovske veci ktore su hodne obdivu. Mne celkom staci to ze je inteligentny a zrucny, ze ma svoj konicek a namiesto internetu alebo hlupych filmov pozera tenisovy zapas al. hra... pracuje a ma seriozne ciele v zivote. Myslim ze ho neprestanem obdivovat. Kazdy den ked zaspavame v naruci dakujem Bohu ze som to skusila aj napriek tomu ze som kvoli veku nechcela. No uvidime kam to dojde. Som s nim kludna, nerobi sceny, hodime sa k sebe vsetko pekne riesime... prvy muz s ktorym si viem prestavit buducnost asi preto to takto prezivam s tym vekom :-/

takyjeden

Ja na to nie som expert. :) Uviedol som, ze v rodine mam taky pripad a ten dlhodobo funguje. Takze vidim, ze sa to da.

Pises, ze ked ho prestanes obdivovat, tak skonci Tvoj zaujem...ak chces dlhodoby vztah, musis vediet prejst aj cez krizu obdivu. Inak si aj tento vztah zaradis za chvilu do albumu spomienok.

elenitsa

Vsak uz prestan s tou vymyslenou temou nie je pekne niekoho spochybnovat. Len ja viem ci to je alebo nie tak sa bud nevyjdaruj vobec alebo sa vyjadri k teme. Naozaj nemam co robit len tu riesit vyrtualne problemy

elenitsa

No vies, obdivujeme to co je obdivovat. Ak by prestal moj obdiv voci nemu prestal by aj moj zaujem o neho. Takze tak :-) Len sa radsej vyjadri prosim k tomu veku. Ako to ty vidis? Prehanam??? :-/

takyjeden

To robíš dobre, na to si daj vedome pozor, aby si si ten obdiv udržala, ako keby si bola mladšia a bude to dobré. :)

elenitsa

este k tomu povzdudzovaniu - prave musim povedat ze ho obdivujem, vsetko do coho sa pusti dokaze urobit, je zrucny, aj v praci mu to ide, hraje tenis tak s nim chodim na zapasy, ked chce tak ho tocim na video aby sme si pozreli chyby ktore robi a myslim si ze mu davam patricne najavo ze si ho ako muza vazim a tesim sa ze mam niekoho takeho vedla seba...

elenitsa

takyjeden - to mas pravdu, urcite nie... ja v nasom kazdodennom zivote nepocitujem ziaden vekovy rozdiel. Mam len proste tu neistotu ktoru som uz nacrtla. Kto si mysli ze je tema vymyslena nech sa nezapaja nevadi. Ak niekto poznate viacej takychto parikov ktore ma mozu povzdudit budem rada, vopred dakujem :-)