Vekovy rozdiel - priatel mladsi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel - priatel mladsi
elenitsa

Ahojte,

chcem sa spytat na vas nazor... vzdy som mala vztahy s muzmi o niekolko rokov (5-8) starsimi... tento krat som vo vztahu s muzom o 2 roky mladsim a sme spolu velmi stastni. Je vyzrely, ma uzasny charakter a naplna ma tak ako nijaky iny predtym..Nikdy v zivote ma nenapadlo zeby som mohla byt vo vztahu ani s muzom v mojom veku nieto este s mladsim. Ja mam 33 on 31. Samozrejme obaja chceme rodinu aj ked este konkretne plany nerozoberame. Nebavi ho tahat sa po baroch a ani mna nie..obcas si niekam zajdeme ale skor do kina, na veceru al. do divadla. On sa zo mna smeje ze sa tym zaoberam akoby som bola starsia o 20 rokov a ze dva roky nie je vobec nic. Mame vela spolocneho. Moja otazka znie, ma to perspektivu kedz je vekovo mladsi? Nechcem aby to vyznelo ze nemam sebavedomie, prave naopak. Len aby sme sa vyhli roznym spekulaciam o vyzore, tak priatel je normalny sportovy typ nie nejaky vystredny krasavec a vyzera starsie na svoj vek (tipuju mu 33-35) a mna vsetci povazuju za vysoko atraktivnu, s vysportovanou postavou, kedysi som sa venovala aj modeling - (hovorim to tu iba preto aby som nebola povazovana za zenu ktora v 50tke bude vyzerat o 30 rokov stasia, prave naopak. Mne tipuju okolo 28)Prosim poradte, musim na to stale mysliet a mam obavy. Nechcem ho stratit, skor nejako prekonat tento nas vekovy rozdiel. Co radite?

JASOM

ahoj, pozri ja tiez v poslednej dobe pokukujem po jednej babe co je odomna starsia o osem rokov a co mam robit. Tiez mi v hlave chodia vselijake myslienky ci ist do toho alebo nie. Boli sme uz parkrat spolu von ale este som jej nepovedal ze mam onu zaujem viac ako len kamos. A tiez by nikto nepovedal ze je odomna starsia ako hentu spominu Adaaa lebo aj ta moja korist vyzera mladsie nez kolko ma. A niekedy mat velku chut jej to povedat priamo do oci ze ju tajne milujem a milovat chcem lebo je taka uzasna a strasne ma pritahuju potvora jedna. A serkam nato ze je starsia. Takze ty níc neries ty si este v pohode ale co ja mam povedat ked som sa zabuchol do baby o osem rokov starsej. Tiez to neriesim a chystam sa jej to dat najavo v najblizsom case. Preco by sme mali riesti vek? Je snad niekde uvedene ze nemozeme milovat starsie baby? Ja to neriesim ja milujem a ked milujem nieje co riesit :-DDD

adaaaaaaaa

Ako to zvladam? Vobec to nevnimame ten rozdiel. Ja mam 32, on 23. Odmietala som ho dlho kvoli veku,bala som sa do toho ist, ale presvedcil ma, ze je vyspely a iny ako jeho rovesnici..Sprava sa rozumne, stara sa o domacnost, o vsetko. Predtym som bola so starsim a nebol o nic zrelsi. Pochopila som, ze na veku nezalezi, a vidiet to na nas nieje, lebo on na svoj vek vyzera starsie a mne tipuju 25.

shayleen

Elenitsa a čo by si robila V mojom prípade? Ja 35 on 46 ? Ten tvoj "problem" by som neriešila! Lebo nie je tu čo riešiť ;)

Biela Kobra

Dva roky???? Že to vôbec riešiš, pokojne ste mohli byť spolužiaci, ste normálni rovesníci, rozumiete si, máte sa radi, že sa nad tým vôbec pozastavuješ :)

-Vlastička--

A to co ti povedal ten kolega je blbost a podla mna ti zavidi alebo zavidi tomu zajkovi mlademu ze si nasiel starsiu.
Muz ak chce tak bude po mladych telach pokukovat ci ma 20, ci 40 alebo 60. Tak ako zena môze pokukovat po mladych muzoch aj v 50tke.
Takze kolegove reci nepocuvaj. Ja sama som mala vztah este na vysokej a priatel bol odomna mladsi o tri roky. Samozrejme ze som to zo zaciatku ked ma pritahoval nevedela ale laska v nas tak rychlo rozkvitla ze sme uz nas vek neriesili a vydrzali sme spolu styri roky. Boli to krasne styri roky plne krasnych a veselych zazitkov kedze bol taky divosak plny zivota. Mam ho rada stale aj ked niesme spolu ale ostali sme priatelia.
Fakt sa nechaj viest svojim srdcom a nedaj na reci okolia.

-Vlastička--

Ale coby to bol velky rozdiel dievca? Ja poznam cca sest parov kde je muz mladsi od partnerky. A dva pary poznam kde je muz mladsi o sedem rokov a v druhom pripade zase o jedenast rokov mladsi.
Je pravda ze mladsi muzi su este taki divoki a chcu sa viac zabavat ako zakladat rodinu ale ak je aj zena partnerka taka divoska co ma rada zivot a netuzi po detoch a zivote medzi styrmi stenami tak nieje ziaden problem aby sa taki dvaja nemohli dat spolu dokopy a zit. Zivot nieje len o zakladani rodiny a plodeni deti zivot je predovsetkym o uzivani si a mat radost zo zivota. Ak si spolu rozumiete kasli na predsudky nejakych starych bab a dedov z valalu a rob ako ti kaze srdce.

elenitsa

Moireal -aky mas pocit??? Je medzi vami velmi rozdiel? Citis to aj vo vztahu? Ja nastastie vobec len ked nad tym rozmyslam... a no ta buducnost o to je asi pre mna najtasie..niekedy mam pocit ze by som si pre svoje dobro mala najst partnera starsieho ale mala som a nebolo to take pekne..aj ked viem ze jeho charakter je na nom to najkrajsie a to ako riesi veci ... to by mohol ucit starsich muzov.

Moireal

Aj moj priatel je mladsi a som s nim zatial najdlhsie zo vsetkych frajerov. Tiez mavam obcas taky cudny pocit, ale je to fakt len cislo a kazdy clovek sa vyvija roznym tempom.