Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

ninusa2207

dalsi suhlasim s tvojim nazorom moja kamaratka bola tiez roky nezadana a akonahle zdedila prednedavnom rodinny dom uz sa nanu nalepil jeden chlapec...takze je to obrovsky kus pravdy o tych bytoch a domoch...

Kýčera

-Diviak 2015, ale veď príbory sme si vzali, čo nevidíš?, ba aj servítku, aby sme si mali čím zašpinené pusinky utrieť.
-Tá dobrá, bavíš sa na nás? Alebo zbieraš materiál? Ozvi sa aspoň občas.
-Už ste poslali SMS? Ktovie, načo chcú použiť tie eurá? Žeby nás začali odmeňovať? A kto vie, aké pravidlá pritom použijú?
-Ale už dosť srandy, Kýčera, hybaj makať, bo príde starý domov a začne po Tebe húkať...

diviak2015

je to nechutne toto. ale aby sa tu len nezovseobecnovalo. ja mam v pazi ci ma byt ci nema ci je starsia odo mna ci mladsia, a vyzorovo sa mi pacia rozne zeny. ja som si to dlho neuvedomoval ale casom som zistil co u mi u mnohych zien vadi a co hraje u mna dolezitu ulohu a to je ze co ma v hlave. nemam na mysli co ma nastudovane a ake iq, mam na mysli celkovo dohromady ake ma nazory, hodnoty, ako pozera na svet, zivot, ludi. ale predovsetkym musi byt pre mna zaujimava. zistujem ze existuje strasne vela peknych bab, strasne vela bab s vyssim vzdelanim (pritom su ale nerozhladene), ale su nudne. je to moj subjektivny dojem samozrejme, ale jednoducho z mojho pohladu su to nudne osoby s nudnymi vacsinovymi zaujmami, vedu jalove reci, maju vsedne nazory, vedia sa bavit tak max o 5 temach viac nie, nevyvijaju sa, clovek ich spozna kompletne za tyzden a tym to konci. pisem to hnusne ja viem ale ja zas ficim pri vybere zien na tomto.

luciaaae

úplny súhlas je to o bytoch na netových zoznamkách napríklad je to strašne moc cítiť písala som si s mnohými chalanmi a hned sa pýtajú ako bývam či bývam sama a ked poviem že ešte nie okamžite cúvajú :)

monicka656

dnes je to vsetko zalozene na pokrytectve a presne ako dalsi pise na tom kto ma byt/dom.. mna takto opustili dvaja chalani koli zenam ktore mali byty a neboli ani atraktivne ani inteligentne starsie a mali deti len sa im to proste nechcelo tvorit tak uz isli ,,do hotoveho,, premiestnit si kabele..clovek co dnes nema svoj byt je pre druheho neatraktivny a je ignorovany..aj keby za nieco stal ako clovek tak nema sancu chapem aj muzi to maju tazke ale to je dnesna realita.. mlade hladaju starsieho s bytom a mlady starsie zeny... bohuzial..

diviak2015

vidim ze zas sa tu zerete. aspon sa jedzte trosku kultivovanejsie s priborom.
ja len k tym rozmaznanym. dost to kazia chlapi aby som zas do nasich radov trosku. vidim to aj v praci. mame mladu novu peknu kolegynu a drviva vacsina chlapov je z nej unesena. nekriticky sa stavaju aj k jej chybam co uz povazujem za vyslovene hlupe. minule bola porada a bola za nieco skritizovana. jediny jeden chlap sa ozval, ostatni mlcali alebo popreli to co hovoril hoci z ich oddelenia vedeli ze ma pravdu. a nakoniec ked slecinka odisla ktosi z tych zufalcov zahlasil ze vraj "dufam ze sa neurazila". hlavne ze kolegu potopili a nechali sameho.
to je len mierne nechutna ilustracia toho ako taka rozmaznanost vznika a kto vsetko sa na nej podiela. takze si staci len vymenit osoby, okolnosti, ale princip ostava. nevravim ze to je jedina pricina. len ze nic nie je ciernobiele, alebo aj kazda minca ma dve strany.

veroni2351

dalsi uplny ale uplny suhlas s tvojim prispevkom..presne takeho partnera som mala rodicia mu dali vsetko na zlatom tanieri vsetko mal bez prace plyval peniazmi a ja som bola z uplne ineho cesta poznala som hodnotu prace penazi na vsetko som si zarobila.. takyto clovek presne tak pokracuje vo vztahu nic si nevazi mysli si ze je stredobod vesmiru presneee lepsie by som to ani ja nenapisala :) a presne mas aj pravdu v tom ze akonahle muz ci zena pridu k bytu uz maju druhy velice zaujem..je to svata pravda najvacsie naroky ma ten co nema co ponuknut...palec hore!

dvojpes

na tomto fore sa hlavne ohovoraju a urazaju muzi.
takze ked si tu "dalsi" vylieva srdce, preco by to robit nemohol tak, ako to tu robia desiatky zien?