Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

michalk.

nikoleta súhlasím s vami tiez som zamestnávatel vlastnim mensiu firmu a tiez mam bohate skusenosti s vysokoskolakmi...nasa mladez ktora vyjde s VS si skratka mysli ze su bohovia a naroky maju privysoke.. nie vsetci ale drviva vacsina..nevedia ze vsetko chce postupnost ze vyssi plat si musia zasluzit a odpracovat..mal som prednedavnom vo firme jednu magistru ktora sa len vedela tvarit sebavedome srsala uplnou neochotou a este si o sebe myslela ze je viac ako ja riaditel..teraz som na jej miesto vzal dievcinu s obchodnou akademiou vsetko skvelo klape nemusím sa o nic bat.. nejde o to mat titul ale ukazat co je v cloveku.

Slobodna

Nikoleta do urcitej casti s vami suhlasim, ale keby ste spoznali mna tak by som sa vam vymkla akymkolvek predsudkom, ci poznatkom o babach zo SS alebo VS. Ono je to o motivacii cloveka, ak ma vnutornu motivaciu, zbieranie poznatkov ho bavi. Ja som to robila aj po SS, sama, vo volnom case a robila som to aj na VS. A robim to stale, bez ohladu na skolu, lebo ma jednoducho neustale zenie vnutorna tuzba po poznatkoch a vedomostiach. Tak isto som konala v kazdej praci. Nebudem nikoho presviedcat o tom, ze zeny su take a take. Kazdy ma zial svoje skusenosti.

nikoleta1212

nechapem preco si nasa spolocnost stale mysli ze ked ma clovek vyssie vzdelanie bude inteligentny a rozhladeny... zazila som si vs a pocet ludi ktori fungovali len na tahakoch stahovani prac a chlaste bolo nespocet a ludi co brali vs vazne a nieco im to dalo bolo len male percent.. ako keby clovek co ma len ss bol nejaky odpad alebo co...je naivne si mysliet ze za tie 3 roky ked clovek vyjde z vysky bude uplne niekto iny.. preto to sklamanie ze je vela bab s vyssim vzdelanim ale su nudne.. ludia na sk maju strasne obmedzeny pohlad stale len o vysokej skole ale pridu do reality a zistia ze zivot je o inom..som podnikatelka zamestnavala som mnoho dievca aj tie s vs aj tie bez vs a musim povedat ze dievcata s vs nechodili na cas odmietali pracovat pretoze oni na vs len tak nechodili aby mi pomohli napriklad s nejakou drobnostou zato baby ktore mali ss boli mile ochotne a bol na nich vacsi spolah... nehovorim teraz ze vsetci co maju vs su zly ale tak strasne male percento ludi je ktorym naozaj nieco da ktory si z nej nieco vezmu... ostatny to beru ako flakanie bohuzial a tak sa aj spravaju...

pipo2015

diviak k tvojmu prispevku z hodiny 18:10
dost pravdy natom. Tiez som v byvalej praci mal taku kolegynu ktorej preslo vsetko ak urobila nejaku chybicku. Najma zo strany muzov kolegov bola dost chranena ani nie tak zo strany zien. Vsetci jej padali k noham. Dlhonoha blondina a vedela nahodit zenske zbrane ako vystrih a usmev ci kratka sukna. Ja jediny som na jej sposoby kaslal a povedal som si co som jej povedat chcel. Zato vsak ostatni kolegovia ju usilovne branili aj ked neopravnene. Slecna bola naucena ze je najkrajsia, najmudrejsia a vsetke jej prejde. Jedinacik vyrastajuci v blahobyte. Co k tomu viac dodat. Takym rozmaznanym slecinkam vyrastajucim v luxuse sa vsetko prepecie. A preto si muzov vazia len ak maju dost na konte a v penazenke. Inac nie.

Kýčera

Je to dosť možné, iste ide na to vedecky. Tak sa majte všetci krásne, ja už končím, dali sme si pohárik červeného a ja som mimo prevádzky. Tento mesiac je zabiják, 3x narodeniny, 2x meniny...už aby bol koniec mesiaca. Som rada, že si a že si tu...

Slobodna

Diviak sa podla mna bali :) musi si nabalit vsetko, co si nakazala :) dufam, ze je to chlap, s ktorym sa da prezit v tych naj ...najlepsich kycerovskych podmienkach :)

Kýčera

Slobodna, už dávno sme sa tak nenarehotali ako dnes na Tvojich príspevkoch. A to perie na tele som "zatajila", ale Ty si ma odhalila! Diviaka som asi poriadne vyplašila, však?