Čierna mágia

Satanpsychotik

Biela mágia je zase fašistické pomenovanie ktoré je tiež zakázané , používa sa pomenovanie "svetlá mágia"

Tomas 12345

Lydia Kovacova :

Jediný kto ťa môže zachrániť z kliatby je Ježiš Kristus, žiadna veštkyňa ani iný okultista.

Mania

Nara, este ze si uprimna. Za to dik. Ini tu zatajuju viacero nickov. Ja inak nepisem nic o tom, ze sa nema vyjadrovat. Pisem, ze ma seriozny problem a mal by ho riesit. Temu neviem ci najdem. Nepamatam si, ako sa volala. A uz ho aj blokovali. Ved pred tym sa volal Peg teraz Pag...Neviem si predstavit takeho jedinca v realnom zivote....

narayana

Mania chodim tu pod viacerymi prezyvkami, zalezi akej temy sa to tyka, alebo ktore z mojich ja momentalne som :D :) ale mozme sa zoznamit: tesi ma :D citala som vela jeho prispevkov, ale tak snad kazdy ma slobodu prejavu, ci nie? nechapem co ta na nom tak irituje a inac neviem o tom ze o nom vznikla samostatna tema ale daj link nech si precitam co sa o nom pise :D

Mania

Narablabla, pod kolkymi prezyvkami tu chodis? Lebo podla tejto ta "nepoznam". Kolko tem s jeho prispevkami si citala? Ja hrozne vela a je chory. Genialna mysel sa nevyjadruje z cesty a uz vobec nie na pofidernom anonymnom fore...Genialna mysel sa prejavuje inak, nie blabolami, ktorym nikto nerozumie. Ved tu vznikla samostatna tema o nom.....

narayana

:D mna Pag ci Peg naopak bavi, svojim stylom pisania, vyjadrovania. Nemyslim ze je chory, pride mi ako vysoko inteligentny jedinec, ale takych je malo, takze je jasne ze vacsina ho bude odsudzovat a robit z neho choreho :)